Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Antalya Kumluca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Meydan, Gürbüzler Sk. No:3/B, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: +902428877222

Hizmet Saatleri: 09.00 – 18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği YOL TARİFİ 

Papatya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sule Sule – 1 ay önce

Aklımdaki tüm soruları çok açıklayıcı bir şekilde anlatan, işlem yaparken her işlemde neler yaptığını söyleyen ve eli çok hafif olan Arda Bey é çok teşekkür ederim. 2 kanal dolgu yaptırdım hiç ağrı sızı olmadan işlemlemlerim tamamlandı. Doktor bey de yanındaki asistanlar da çok profosyonel ve ilgililer hepsine teşekkür ederim. Ücret her diş kliniği gibi yüksek ama anlaşmalı oldukları kurumlar var onu yakaladık ve oldukça uygunà geldi. Siz de anlaşmalı kurum var ise mutlaka belirtin. Temiz güzel yer kesinlikle tavsiye ederim.

Süleyman Deniz – 9 ay önce

Çoook kötü. İstanbul’dan uzun süreli tatil amacı ile geldiğimde dişimin ağrıması sonucu mecburen gitmek zorunda olduğum bir diş polikiniği. Dişime kanal dolgu yaptırmak zorunda kalmış ve akabinde binlerce kere pişman olmuştum. Tabiki İstanbul da ki diş hekimimin yaptığı gibi bir iş çıkarmalarını beklemiyordum ama bu kadar da kötü olabileceklerini beklemiyordum. Özellikle tatil için şehir dışından gelenler gitmeyiniz. Bekleyebilirseniz bekleyin, tedavinizi şehrinizde olun ama buraya gitmeyiniz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Taha Tube – 9 ay önce

Tüm korkularımın yok olduğu, güvenle hem kendinizin hem eş dost ve akrabalarınızın, tedavi için takdir edeceği, ilgi ve alâkanın, işini severek yapan kişilerin olduğu yer. Kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum. Neredeyse hiç ama hiç acı çekmedim desem yeri var. Ki benim tedavim komple ağız ile idi tüm çürük dişlerim çekildi ve implant larım yapıldı. Emeği geçenlere teşekkür ederim. İZMİRLİ TAHSİN OTO TAHSİN ORHAN.

Mustafa Benek – 1 yıl önce

Kliniğe girdiğimiz ilk an itibari ile özeni, titiz çalışması, profesyonelliği ile bizi oldukça rahatlattı .Başka özel diş doktorlarında tecrübe yaşamış bir insan olarak bundan sonra asla başka birine gitmeme kararımı o gün aldım.Harika bir diş polikliniği. Eşimin diş tedavisini sibel hanım sürdürüyor ve diş temizliği, kanal tedavisi ve implant uygulandı. Eşim çok çok memnun kaldı, acı ya da sancı olmadan rahat bir şekilde tamamladılar. Kendilerine teşekkür ederiz.

Türkan Kılıç – 2 yıl önce

Doktor Sibel hanima e ve tüm kadrosuna teşekkür ederim. 3 ay önce implantlarım takıldı. ne ağrı nede şişkinlik oldu. 3 ay geçtikten sonra üzerine dişlerim yerleştirildi. çok güzel oldu gösterilen ilgi süper di. ayriyeten diş teknisiyeni ibrahim beye de sonsuz teşekkür ederim . çok memnun kaldim. herkese tavsiye ederim👍 süpersiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir