Kumluca Devlet Hastanesi Antalya Kumluca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Kumluca Devlet HastanesiHastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sarıkavak Antalya Yolu, Üzeri, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon:+902428871480

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Kumluca Devlet Hastanesi YOL TARİFİ 

Kumluca Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Sevgi Güneş Kurt – 3 ay önce

Hastaneye iki defa gittim.İkisindede doktor tarafından azarlanarak konuşulan bir muamele gördüm.Hic etik değil.Sonra insanlar tepki gösterince sağlık çalışanlarımız şiddet görüyorlar.Kimse onların yanlış tutumlarından ve saygısızlıklarından söz etmiyor.Berbat bir hastane.Berbat çalışanlar.

Onur Şişman – 4 ay önce

Olympos’tan pcr testi yaptırmak için geldik, bize orada yapilamayacagini kaymakamlik binasinin oraya gitmemiz gerektigini soylediler. Sicagin altinda oraya kadar gitmek zorunda kaldik. Bu kadar basit bir islem icin insanlar nasil bu kadar magdur edilir ve isleri zorlastirilir anlamak güç. Ayrica hastanede ilgilenen kimse de yok, yurt disina cikis icin pcr testi yaptirmak isteyen bir arkadasimiz da 2 saat bekledi. Bu kadar onemli bir durumda burokratik islemleri one surerek insanlarin islerinin zorlastirilmasi tam anlamiyla rezalet.

Seyfettin Karataç – 6 ay önce

Merhaba .çocuğum denizde mikrop kapmisti aksam acile getirdik bayan bir Dr üşütme dedi ateşi dahi ölçmeden ve ilaç yazdı gönderdi. Kalbim kanaat gelmedi ve Özel medikum Hastanesi’ne gittim ve sonuçlarda yüksek değerde enfeksiyon çıktı birde ateş i vardı . Tedavi ve serum verildi. Olay bugün 20:00 sıralarında oldu. Demem o ki devlete guvenemiyecekmiyiz?????? Baş hekim bunu oku lütfen denetlee Bir cana maal olursa sorumlusu senin koltuğun degil… sen olursun.

Emine Keser – 1 yıl önce

Sadece puanımı bashekiminin meslektaşına yaptığı saygısızlık üzerine veriyorum diğer çalışanların çalışması hakkında hiçbirşekilde olumlu olumsuz yorumum yoktur ekip arkadaşıma bu denli saygısızlık yapacak bir yönetici ne şekilde bu konuma getirilmiş ise o kadar yazık o kâğıda yazdırdığı hakaret meslektaşımın kişiliğine değil kendi kişiliğine yakışan bir davranıştır meslektaşımin sonuna kadar yanındayım yanındayız

Furkan Eda Deniz – 1 yıl önce

Nasıl bir başhekimi var anlamış değilim insan bir personeline sayfalarcahakaret yazdırır mı insanlık bunun neresinde yazıklar olsun çalışanlarına destek olması gereken bir başhekimin bu kadar vijdan sız düşüncesiz acımasız bir insan olduğu gerçeği acımızdır malesef Sağlık çalışanlarına Şiddete Hayır 😡😡😡

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir