Özel Medikum Hastanesi Antalya Kumluca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Medikum Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Hacıveliler, 07350 Kumluca/Antalya

Telefon: +902428872210

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Medikum Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Medikum Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Andriake Camping Demre – 8 ay önce
eşimin doğum kontrolü için arayıp, randevu alıp, akşam olduğu için muayene+ extra ücret ödemeyi kabul ettiğimiz hastahane de yatış vermeden muayene etmediler. yani ; bebek ve annenin durumunu kontrol etmeden yatıralım dediler. ve biz önce durumu öğrenmek icin muayene istediğimiz için ,kontrolü gerceklestirmediler. sonuç ; biz bebeği her türlü alırız siz merak etmeyin , paranız var mı ondan bahsedin durumu… ticaretten önce , hipokrat yemini ettiğiniz insan sağlığını öncelik almalisiniz. unuttuysaniz hatırlatalım ; orası dönerci değil , hastahane.
amatullah – 8 ay önce
Cocuk doktoru yasin söylemeze kizimin ayagina mikrop kapmişti güzel ilgi ve muayyenesi icin teşekürler…
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.
Valerii Chkalov – 4 ay önce
Mükemmel klinik. Tatil sırasında orta kulak iltihabı oldu, tedavi için bu kliniğe taşındı. Bu adamlar profesyonel. Bay Ali’nin yardımına şükran borçluyum – iyi olduğumdan …
İşletme sahibinin yanıtı2 ay önce
(Google tarafından çevrildi) Değerli yorumunuz için teşekkürler. (Orijinal) Thanks for your valuable comment.
Hannah Yarenko – 10 ay önce
ÖZEL MEDİKUM HASTANESİ ile baştan sona çok güzel bir deneyim. Yabancılarla çalışan Ali Bey’e özel teşekkürler, benim ve erkek arkadaşımın sağlığım ve bakımım ve hastane doktorları hakkında doğru 
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
 Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Onur Koçyiğit – bir yıl önce
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Teşekkür ederiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir