İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe 20 Nolu Aile Sağlık Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe 20 Nolu Aile Sağlık Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Zümrütevler, Solmaz Sk. No:1, 34852 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon: (0216) 427 00 20

Maltepe 20 Nolu Aile Sağlık Merkezi YOL TARİFİ 

Maltepe 20 Nolu Aile Sağlık Merkezi YORUMLARI 

işte bu – bir ay önce
GİRİŞTE BİR TEMİZLİK PERSONELİ BİR BAYAN VAR SANKİ ORANIN SAHİBİ GB DAVRANIYOR DOKTORLARIN VE EBELERİN HABERİ DAHİ OLMADAN ONLARIN ADINA AHKAM KESİP ATIP TUTUYOR HİÇ İLGİLİ OLMADIĞI GB SORUN ÇÖZÜCÜ DEĞİL SORUN ÜRETİCİ NE DİYE GELDİNİZ DERDİNDE ELİNDEN GELSE İÇERİ DAHİ ALMAYACAK KESİNLİKLE MUHATTAP ALMAYIN KENDİSİNİ İÇERİ GİRİP KENDİ SORUNUZU KENDİNİZ BAŞKASI İLE ÇÖZÜN MUHAKKAK İLGİLİLER BU BAYANA USLUP DERSİ VERMELİ HASTA NEDİR ÖĞRETMELİ MAAŞINI HAKATMELİ

ufukcan alhas – 5 ay önce
Telefonlar surekli mesgul dustugu zamanda acip kapatiyorlar direk … 20 Eylül pazartesi saat 10.30 o telefona bakan kisi ile ilgilenilsin ayagim kirik platin var gidemedigim icin soru sorucaktim.

Irmak Bade – bir ay önce
Dr Aynur Polat mükemmel bir aile hekimi 🙂

Sema Kilic – 11 ay önce
Sevgi hanım mükemmel bir doktor cok ilgili cok bilgili biz cok memnunuzzzzzz❤❤❤❤

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir