İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe 8 nolu Asm ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe 8 nolu Asm Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Bulunduğu yer: Umutkent Sitesi

Adres: Altayçeşme, Sarıgül Sk. No:10 D:12, 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler: 08:00 – 17:00

Telefon : 0216 383 00 40

Maltepe 8 nolu Asm YOL TARİFİ 

Maltepe 8 nolu Asm YORUMLARI 

necmiye kabakulak – 10 ay önce
Maltepe’ye birkaç ay önce taşındım. ASM ine kaydımızı alırken acaba doktorların hastalara yaklaşımı nasıldır diye merak ediyordum. Fakat gittiğim ilk andan itibaren hem doktorların hem çalışan diğer personelin Güler yüzlü sevecen yaklaşımına hayran kaldım. Allah herbirinizi korusun ve başımızdan eksik etmesin. Özellikle doktorumuz Neylan hanıma çok teşekkür ediyorum. Sağlıkla kalın

cemil kilic – bir yıl önce
Doktorları ve personelin yaklaşımı o kadar içten ve candan ki gönül rahatlığıyla sanki komşuya gider gibi gidebiliyorum. Babam 84 yaşında ne zaman gittiysem güler yüzle karşıladılar. Allah hepsinden razı olsun. Benim aile hekimim Neylan Orhan Hanıma ayrıca teşekkür ederim.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir