İstanbul Maltepe ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Maltepe Ersoy Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Maltepe Ersoy Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Altayçeşme, Varna Sk. No:16, 34843 Maltepe/İstanbul

Saatler : 24 Saat Açık

Telefon: 0850 811 8600

Maltepe Ersoy Hastanesi YOL TARİFİ 

Maltepe Ersoy Hastanesi YORUMLARI 

Ms. Holly – 2 hafta önce
Üroloji bölümü doktoru Temuçin Bey’e çok teşekkür ediyoruz. annemin idrar yolu enfeksiyonunda detaylı tetkik istemleri ve gerekli olabilecek ilaç tedavisini uyguladığı için, aklımıza takılan sorulara ayrıntılı ve anlayabileceğimiz şekilde cevap verdiği için teşekkür ederiz. sağlık çalışanları başımızın tacı. Onlara yapılan her türlü şiddete hayır!

Berfu Sude Şengül – bir ay önce
Suna hanımın hastasıyım, kendisinden ayrı hemşirelerden ayrı memnunum. Özellikle getat bölümü hemşiresi Cemre hanımdan bahsetmezsem olmaz, benim gibi zor damarları olan birinin bile üstesinden geliyor. Güleryüzlü çalışanlarıyla çekinmeden gelebileceğiniz bir hastane.

Gulden Ozkan – 3 hafta önce
Eşim için dahiliye uzmanı Doktor Enver Eroğlu’ na muayene olduk. Kendisi ilgili,güler yüzlü ve işinin ehli bir doktor.İşlerimiz hızlıca bitti ve sonuçlarımız kısa sürede aldık.Teşekkür ederiz.

Musa Çam – bir hafta önce
KBB uzmanı Ramadan hocama samimiyeti güler yüzü ve yaptığı burun ameliyatından dolayı çok teşekkür ediyorum.şükürler olsun çok rahat geçti ve çok ilgilendiler ayrica rumeysa hemşire ye ilgisinden davranışından dolayi çok teşekkür ediyorum.
hastanenin temizliği hijyeni ve tüm çalışanlar ı harika.

Ece Kucuk – 2 ay önce
Merhabalar NURDAN KÜÇÜK ben.
30.11.2021 tarihinde çok sevgili doktorum Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr Murat Aydın tarafından Hemoroid ameliyatı oldum.
Keşke aylar önce kendisini tanısaydım ve bu ağrıdan daha çabuk kurtulsaydım.Henüz 1 gün geçmesine rağmen okadar çok iyiyim ki çok şükür.
Gerek sevgili doktorum Murat beye ameliyathanede bulunan anestezi uzmanı Yusuf beye beni güzel sohbetiyle ameliyat boyunca rahatlamamı sağlayan ismini unuttuğum Gaziantepli kardeşime ve tüm ekibine ve 4. kat çalışanları Baş hemşiremiz eşliğinde tüm hemşire arkadaşlara isimlerini bilemediğim için tek tek tşk edemedim ama bir tanesi vardı ki Rümeysa Şahin bıdık kuzuma, yemeğimi getiren sevgili ablalara ve temizlik ekibine çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizlersiniz. Herşey o güzel gönlünüzce olsun.

Av. Arb. Kürşat Rüştü ŞAHİN – bir hafta önce
Banko personelinden doktoruna kadar anlayışsız ve kalitesiz bir sağlık hizmeti sunuluyor. Ortalama bir devlet hastanesinin bile çok çok altında. Kesinlikle gidilmesini tavsiye etmiyorum.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir