Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Mimar Sinan Mahallesi, Hasan Fehmi Boztepe Cd Mimar Sinan Mh D:157, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: +902427434040

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Murat Yerebakan – 1 ay önce

Rahmetli Babam Ulvi Yerebakan , 80 ve 90lı yaşlarında yaştan kaynaklanan muhtelif rahatsızlıklarla karşılaştı . Her defasında Hisar Tıp merkezinin Uzman Dr ları ve candan hizmet sunan personelleri sayesinde en kısa sürelerde toparlanıp evine döndü . Herhangi başka bir hastaneye asla gitmek istemedi . Hep , burada evimde hissediyorum derdi… Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır…

Hanife Saraçoğlu – 4 ay önce

Yaklaşık 2 aydır fizik tedavi görüyorum, yıllardır romatizma hastasıyım ki romatizması olanlar nasıl bir ağrı çektiğimi az çok bilir, bu süreçte başta doktorum sayın Ayşegül Baltacı olmak üzere fizik tedavi bölümdeki her çaşışana ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sabırları güler yüzleri, hiç üşenmeden her hastaya ilk günkü gibi özen göstermeleri, yardımları için. İnanın o güler yüzleri ve emekleri olmasaydı 2 hafta sonra bırakırdım tedaviyi. Hepinize minnettarım, iyi ki varsınız.

Sunay Dönmez – 5 ay önce

Özel Hisar tıp merkezinin fizik tedavi bölümünde çalışan yada zorla çalıştırılan (bilemiyorum) personelin saygısız ve ukala davranışları yüzünden tedaviyi bırakmak zorunda kaldım.” Merhaba”yada “Hoşgeldiniz”demekten aciz suratları bir karış “niye geldin?” Der dibi bakışlarıyla oldukça rahatsız ediciler.Ukala bir üslup takınmış fizyoterapistleri insan sevmediklerini ve işlerini lütfen yapar edalarıyla fazlasıyla 3 günde bıktırdılar.. 27 gün geçmezdi bunlarla…Sağlık sektöründe böyle insanları neden çalıştırırlar anlamam..Kurumun vizyonunu ve güvenini yerle bir ederler..Kısacası insana değer vermeyen bu işi yapamaz, ne demişler “işini iyi ve severek yapmak karakter meselesi” Kesinlikle başka hastane!!!

Cem Mansur – 1 yıl önce

20 ekim 2020’de 3. kez burun ameliyatımı oldum. Yine değişmeyecek şüpheleriyle girdiğim ameliyattan, Derya hocamın sayesinde içime sinerek, rahatlamış bir şekilde ayrıldım. Bu beni çok memnun etti. Kendisine çok teşekkür ederim. Bir parantez de hemşire Şerife hanım için açmak zorundayım. Aynı şekilde onun da ilgili ve güler yüzlü olması beni çok mutlu etti. Herşey için çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız. Sağ olun, var olun ve hep olun.

Ramazan Karakaş – 11 ay önce

Daha önce apandisit ameliyatı olduğum devlet hastanesinde malesef aynı bölgeden tekrar ameliyat olmak zorunda kaldım.( Herni kasık fıtığı) Genel cerrah SUAT ÖZKAN Hocama ,itinayla,sabırla çalışması,dikkat ve ustalık gerektiren aynı bölgeye ikinci bir ameliyata özel bilgi ve Araştırma gerektiren özverili çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim.Süreç benim için devam ediyor İNŞALLAH daha iyi olup spor yapabileceğim günlere dönebilirim. Başta SUAT HOCAM olmak üzere ameliyatta SUAT hocam ile beraber çalışan doktor hanım efendiye,diğer ameliyat ekibine ve hastanenin bütün çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir