Özel umut hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Özel umut hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Özel umut hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Barbaros, Büklüm Sokağı No:72, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 466 38 38

Hizmet saatleri: 24 saat açık 

 

Özel umut hastanesi  YOL TARİFİ

Özel umut hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Sefa Gönen-4 hafta önce

22.12.2021 de ameliyat oldum , çalışanlarına Ortepedi doktorlarına Fizyoterapiste çok teşekkür ederim , 2. Kattaki hemşire hanımlara ayrıca çok teşekkür ederim, düşük yıldız ve puan verenler kesinlikle egoist insanlardır diye düşünüyorum.
Emel Özen-bir ay önce
Annem 07.01.2022ameliyat oldu dizinden 3 gün hastanede gayet güzel davrandilar serap hanima öncelikle teşekkür ederim 2 kat bulunan tüm hemşireler bilgisi ve yaklasimlari güzeldi. Okadarkotu yorumları okuyarak geldim fakat gayet resepsiyonda dan kat daki görevlilere kadar herkes elinden geldiği kadar ilgili ve güler yüzlü her şey için tekrar teşekkürler:)
Cihan Sezgin-2 ay önce
Merhaba, Türk hastaneleri ve acil servislerinden sağlık çalışanları, Covid departmanı çalışanları. Özbekistan vatandaşıyız ve uzun süredir İstanbul’da yaşıyoruz.İlk defa başımız belaya giriyor.Ailemize covid-19 bulaştı. Böyle zamanlarda Dr. Allah Nursal Filorinalı Konduk ve Dr. Rahmet Mustapaev gibi değerli uzmanları getirdi. Annem hastanenin Covid servisinde yattığı 7 gün boyunca Dr.Nursal takibindeydi.Bu süreçte annemin sağlığına çok dikkat etti ve kısa sürede tedavi ettiği için kendisine teşekkür etti. . Dr. Nurse gibi kibar, samimi, sıcak ve profesyonel davrandığı için çok mutluyuz. Özellikle sağlık uzmanı Rahmet Mustapaev’in doktoruna teşekkür etmek istiyorum. Seninle tanıştığımız gün için Tanrı’ya şükürler olsun. Türk hastanelerindeki tüm sağlık çalışanlarının çabalarından çok memnunuz. Sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle. (Ben Sabriye, annem Sayyora ve ablam Dina)
Betül Aydın-2 ay önce
Doktorundan hemşiresine hastanedeki tüm çalışanlar 18 yaşın altında gibi ve dolayısıyla oldukça acemi ve yakışıksız davranıyorlar, belki gerçekten de acemiler. Hastalanıp gittim serum takıldı ama şikayetim devam ettiği için rapor istedim doktor kurmanbek tazhiyev beni işten kaytarmakla suçladı sonra da 40 dk bekletildim raporun yazılıp imzalanması için yani serum daha kısa sürmüştü öyle söyleyeyim.
Sevilay Yalçın-2 ay önce
09.12.2021 tarihinde mastektomi ve meme protezi ameliyatı oldum.Buradan Doktorlarım Dr.ömer Ekin ve Dr.Bilgehan sonbaharda Asistan Hasan Beye ilgi alaka ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim.Hepsi dalinda oldukça uzman kişiler.Allah hepinizden razı olsun.Ve 5.kat servis hemşireleri Sümeyye hanım Berna hanım Berfin hanım ve isimlerini hatırlayamadığım diğer hemşire arkadaşlarım sizler tanıdığım en güzel en naif,mesleğini layıkıyla icra eden cok güzel insanlarsınız.Ilgi alakanız ve o güler yüzünüz için sonsuz teşekkürler.Hepinizin eline emeğine sağlık.Ayrıca hastane 5 yıldızlı otel konforunda tertemiz hijyenik bir hastane.Kesinlikle çok memnun ayrıldım.yolu düsen herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir