Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi NeredeMarmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Fevzi Çakmak, Muhsin Yazıcıoğlu Cd No:10, 34662 Pendik/İstanbul

Saatler : 24 Saat

Telefon: (0216) 625 45 45

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi YOL TARİFİ 

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yorumları 

Ali KILIÇ – 2 ay önce
Yorumların çoğunu okudum,Şaşırdım kaldım.Bu kadar kötü bir hastane mi olur dedim ve randevuma korka korka gittim.Alah razı olsun hepsinden,Çalışanlar ilgili ve güleryüzlü. İşlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar.Canla başla hastalar ile ilgileniyorlar. Yoksa bana hep iyi hemşireler ,Doktorlar ,Hasta bakıcılar mı rastladı diye merak ettim.Ama daha sonraki gidişlerimde ve kontrollerde de aynı ilgiyi gördüm.Hepsine çok teşekkürler diyorum.Devlet hastanesi olarak en iyi Hastanelerden.Tuvaletler devamlı temizleniyor.Ortam da olabildiğince temiz.

Furkan Aşık – bir ay önce
Bence yorumları sonuna kadar hakediyor berbat biyer kimsenin kimseden haberi olmayan sonuçlar için bişey yok diyip gönderen ezber biyer vasat böyle bir hastaneye kesinlikle bir görevli atanmalı ve denetlenmeli.

Oto park yetersiz yarım saat uğraştım yer bulabilmek için en sonunda hastane dışında biryere aracımı park ettim.

Zafer Moli – bir hafta önce

Çocuk acile geldik çok yavaş bir hastane doktorlar ilgileniyorlar evet fakat personel sayisi yetersiz ve sistemin düzgün işlemediği ortada 2 saatten fazladır sonuç göstermek için bekliyoruz üstelik sarı alanda olmamıza rağmen 5 saattir hastanedeyiz

MUHAMMED SAMAT – 2 ay önce
Genel Cerrahi servisinde ameliyat oldum.Son derece ilgili ve bilgili personeller mevcut olup,genel cerrahi servisi; hastaya saygı gösteren ve şifaya kavuşması için ellerinden geleni yapan bir ekipden oluşmaktadır…

Oguz Akce – 6 ay önce
Covid ile ilgili ateşler içinde yanmama rağmen, ilaçsız şekilde atlatacağımı düşünen rahat doktor; sayende 5 gün süreyyapaşa da yattım,12 gün senin yüzünden ateşim düşmedi. Cehennemi yaşadım. İhmaliniz varsa Allah tan bulunun inş.

hüseyin aşkın – 2 hafta önce

Aylardır randevu alınamayan bir hastane cildiye. Başka bir doktorun sevki ile gittim acil değil diye bakılmadı. Cimerden şikayet ettim başhekim acil değil demiş. 3 doktor istifa etmiş o yüzden randevu yok böyle bir rezaletlik olamaz. Bi kaç doktor var onlar iyi olmasa hastaneye gidilmez. WC ler leş adeta. Mecbur kalmasam gidilecek hastane değil. Özellikle başhekimin ilgisizliği tam bir kaos.

duygu ballıkaya – bir ay önce
Sakın ola sakın hamileyseniz bu hastaneyi tercih etmeyin. Tamamen pratisyen doktorların eline kalıyorsunuz hepsi çok acemi asıl doktorlar gece uyurken hastalar pratisyen doktorlara kalıyor. Aynı zamanda hastalara davranış tarzları çok itici, ağrısı sancısı olan bi hastaya yaptıkları muamele çok iğrenç. Gittiğim tarihte olan doktorları cimere şikayet etmemek için kendimi çok zor tuttum. Allah kimseyi zor durumda bırakıp o hastaneye gitmeyi mecbur bırakmasın özellikle doğum haneye.

Gönenli Emlak – 3 ay önce
Acil de ortam hiçde hoş değildi.Sağlık çalışanların ellerinden geldiğince çalıştıklarından şüphem yok ancak bu kadar mı düzensiz olur çalışanların hastalar ve yakınları acil kırmızı alandan sedyelerle kendi imkanlarıyla Acil radyolojiye dışarıdan hemde kalabalık halkın içinden geçerek götürülmelerinimi dersiniz acilde kapalı bekleme alanı olmayışı mı dersiniz etrafta ki çöplerimi dersiniz hiç ama hiç yakışmıyor.Acilden elimize verilen kan tüpünü Araya sora bulduğumuz laboratuara götürmemizimi Söyleyeyim Hastane yönetimi ve Sağlık Bakanlığı’nın daha iyi hizmet verebileceğini düşünüyorum.Elbette halkında çöplerini sigara izmaritlerini yerlere atmaması gerektiğinide söylemeden edemeyeceğim.Allah buralara kimseyi düşürmesin.(Başka hastanelerde de bulundum buradan kat kat daha temiz ve düzenli istenirse olabiliyor demektir

Aysegul Namlı – bir hafta önce
Hayatım da gördüğüm en saçma sapan hastane. Her yer o kadar karışık ki bilgilendirmeler asla ama asla yeterli değil. Bu kadar kalabalık bir hastane nasıl bu kadar berbat bir sisteme sahip olabilir anlamış değilim. Bir kan tahlili odasını 2 saatte buldum asla bir yönlendirme bilgilendieme yok. Her yeri danışmaya sorarak anca bulabilirsiniz. Ölseniz morgu bulana kadar amaaaan deyip geri dirilirsiniz.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir