Özel Cihan Tıp Merkezi NeredeÖzel Cihan Tıp Merkezi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Cihan Tıp Merkezi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Cihan Tıp Merkezi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Çamçeşme, Marmara Cd. 54/B, 34899 Pendik/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: İstanbul ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 396 60 00

Özel Cihan Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Cihan Tıp Merkezi Yorumları 

Elif Sönmez – bir ay önce
Dün test için kan verdim Bugün bir kaç kez aradım sonuçlar için, herkes farklı bir şey söylüyor.. Tahlil den sonra pazartesi günü arayıp sonuçlara ulaşabileceğim söyleniyor, şimdi de sonuç veremediklerini dile getiriyorlar.. Tekrar aradım “İşim nedeniyle ne yazık ki gelmem zor oluyor, bari sonucu söyleyin dedim . Yetkili kişi “Bu seferlik söyliyim .” dedi.zaten ilk ve sondu daha önünüzden geçmem. Kimsenin kimseden haberi yok.. Hitap şekilleri, üslupları sıfır.. Tıp merkeziyle sağlıkla insanlıkla alakaları yok

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli ziyaretçimiz hizmetlerimizle ilgili tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi hasta hakları birimize bildirebilir ve çok hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.Yorumunuz ve puanlamanız için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.
[email protected]

dogru durust – 2 yıl önce
bugun gittim giriste iki kiz duruyo sagdaki baska alemde soldakine kolay gelsin diyorum mal gibi bakiyo tahlil yaptircam diyroum. ne tahlili dedi cocuk icin kan tahlili dedim kiz baska alemde cevap yok tam patliyodum allahtan yandaki hemsire ilgilendi cevap verdi. doktorlari yasli calisanlari avarel. fiyatlar diger hastanelerle ayni cok mecbur degilseniz gidilmez

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli ziyaretçimiz hizmetlerimizle ilgili tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi hasta hakları birimize bildirebilir ve çok hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.Değerli yorumunuz ve puanlamanız için de çok teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.
[email protected]

Ozer Gultekin – 6 ay önce
Diş çekimi için gittim, röntgen dahi çektirmedim kendi panoromik diş filmim olduğu için, muayeneyi oldum, dt. filme baktı ben bunu çekemem diş sinüse yakın kırılır ise çok uğraşırım, çene cerrahı bakmalı dedi fakat adınıda koydu fiyat 400 tl. Fiyatı bir yana adamın yaklaşımı bana çok kolpa geldi, ordan çıktıktan sonra direk bir diş kliniğime gitti, muayene ücreti almaksızın, panaromik diş filimide çektiler ve dt.( çene cerrahı değil) anesteziyi yaptı, sıkıntılı denilen diş ; operasyon başladıktan 10 dakika sonra 26 yaşın daki dt. nin geçmiş olsun demesi İle işlem bitti, 400 tl denilen operasyona ise 150 tl ücret ödedim, diğer bölümlerini bilemem ama diş için klinikleri tavsiye ederim. NOT; Bu olumsuz yorum kaldırmam için hastane yetkilerinin aramamalarını umuyor, ve sistemlerini düzeltmelerini tavsiye ediyorum .

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli ziyaretçimiz hizmetlerimizle ilgili tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi hasta hakları birimize bildirebilir ve çok hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz. Puanlamanız için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.
[email protected]

Ali Aslanoglu – 2 ay önce
Kaynarca bölgesinin en iyi acil doktorlarına hemşerilerine sahip tek tıp merkezi ilgi alaka ve nokta atışı yapan doktorlarıyla cihan tıp merkezi ni tek geçerim çok teşekkür ederim ilgi alakanız için

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli puanlamanız ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.

Büşra Kapukaya – 5 ay önce
Ne zaman gitsem hep bir mağduriyet yaşıyorum. Sadece ben değil üstelik, ailem ve tüm arkadaşlarım.. Cumartesi günü teste gittim, ertesi gün arayıp makineden dolayı kanımın pıhtılaştığını ve tekrardan almaları gerektiğini söylediler. (Saatlerce beklettik diyemediler tabi..) Ertesi gün oldu tekrar kan verdim, fakat baya bir bekletildim orada.. Bugün bir kaç kez aradım sonuçlar için, herkes farklı bir şey söylüyor.. Tahlil den sonra pazartesi günü arayıp sonuçlara ulaşabileceğim söyleniyor, şimdi de sonuç veremediklerini dile getiriyorlar.. Tekrar aradım “İşim nedeniyle ne yazık ki gelmem zor oluyor, sizin yüzünüzden defalarca geldim.” dedim. Yetkili kişi “Bu seferlik vereceğiz.” dedi. Şimdi tekrar aradım ve veremeyeceklerini söyledi başka birisi.. Sonrasında 5 dakika sonra arayın vereceğiz diyorlar.. Kimsenin kimseden haberi yok.. Hitap şekilleri, üslupları sıfır.. Madem yaptığınız işe saygınız yok, dile getirin de hepimiz rahatlayalım.. Biri kolumdan kan aldı, lastiği öyle bir sıktı ki kolum mosmor şuanda.. Ne diyeceğimi bilemiyorum artık size..

İşletme sahibinin yanıtı :
Değerli ziyaretçimiz hizmetlerimizle ilgili tüm soru, öneri ve şikayetlerinizi hasta hakları birimize bildirebilir ve çok hızlı bir şekilde cevap alabilirsiniz.Yorumunuz ve puanlamanız için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.
[email protected]

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir