Menteşe Devlet Hastanesi Muğla Menteşe ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. AMenteşe Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Orhaniye, Haluk Özsoy Cd., 48000 Menteşe/Muğla

Telefon:+902522131024

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Menteşe Devlet Hastanesi YOL TARİFİ 

Menteşe Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

A&O A&O – 2 hafta önce
05.02.2022 saat 21:43 de dün gece pce testi verdim.suan suan saat 15:26 üzerinden 17 saat geçmesine ragmen hala sonuç çıkmadı!!! Aradıgım da da testleri sabah toplu halde gönderdiklerini saat 14 den sonra çıkacagını belirttiler! Hala sonuç bekliyoruz!!!
Ceyda Gürel – 4 hafta önce
3 Ocak 2022 tarihinde hastanenizde rahim ameliyatı oldum değerli doktorum İsmail Gökbel ‘e ve ekibine başarılı ameliyatından dolayı sonsuz teşekkürlerlerimi sunuyorum ayrıca Kadın doğum hemşirelerine ve personeli Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık hepinize sevgi ve selamlarımı iletiyorum 🙏
Ata Platon – 4 ay önce
Muğla Menteşe Devlet Hastanesi halihazırdaki yerinde daha modern bir Hastane olarak işlev görüyor. Binalarda gerekli yenileme, tadilat, tamirat çalışmaları yapılarak, mükemmel bir hastane haline dönüştürülmesi gerekir. Bu konuda mutlaka etraflıca bir çalışma yapılarak, Muğla Menteşe Merkezde ki ihtiyaç büyük oranda karşılanır, insanlar yaşlısı, genci ve çocuğu ile Üniversitesi Hastanesine gitmeye gerek kalmayacaktır. Tüm poliklinik hizmetleri yanısıra, laboratuvar tetkiklerinin tamamı burada yapılabilmeli, en fazla 100 yatak kapasiteli olmalı. 2 ameliyathane, 20 yoğun bakım yatağı gibi detaylara da yer verilmelidir. Doktorların maddi ve mesleki imkanları daha da fazla geliştirilmelidir. Doktorların hemen hepsi çok çok iyi. Özellikle yazmam gerekirse; Ultrasonografi için Radyoloji Uzmanı Yunus Emre Oruk, hastaları ile çok ilgilenen, aydınlatan ve mesleğinin hakkını veren bir doktor. Yunus Emre Beyin anne ve babasından böyle bir insanı yetiştirdikleri için teşekkür ederim.
Asude Giren – 3 ay önce
11.11.2021 tarihinde safra taşı ameliyatı için hastaneye yatışım yapıldı ameliyat ve hastanede yatma sürem boyunca Başta Genel cerrah Naki beye ameliyatımda emeği geçen tüm ekibe cerrahi servisindeki tüm çalışanlara gerek kibarlıktan gerek bilgilendirmeler için teşekkürü bir borç bildim ve buraya yazmak istedim kendimizi evimizde gibi hissettirdiler hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Muhteşem ekip Muhteşem hizmet
Can Çınar – 5 ay önce
Hayatımda gördüğüm en iyi hastane diyebilirim.26 Agustosta eşim sezeryan doğum yaptı. Mükemmel bir doktorumuz var.Kadın dogum uzmanı İsmail Gökbel hocamız mükemmel bir doktor ve abi ve tabiki Akile ebe olmak üzere muhtesem ekibi herkese burdan tekrar tesekkürlerimi sunuyorum.Allah sizden razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir