Güven Hastanesi Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan tam teşekkürlü bir hastanedir. Güven Hastanesi, Hasta ve çalışan gereksinimlerini çağın gereklerine uygun olarak karşılayan bir yapıya sahip, kendi alanlarında girişimci, araştırmacı, yenilikçi, liderlik yeteneğine sahip uzman hekimler yetiştiren, sürekli yenilenen ve ileri teknolojileri hızla kullanan dünya standartlarında sağlık hizmeti vererek başkentin ve ülkenin en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmetini en eğitimli personel ile sunan bir hastanedir. Hasta ve çalışan odaklı çalışmak, Yeniliklere açık olmak, Sürekli kendini geliştirmek, Saygılı, dürüst güvenilir hizmet vermek, Etik ilkelere uygunluk, Kaliteli ve verimli hizmet sunmak. Hizmette süreklilik ve erişilebilirlik, Sağlıkla ilgili bütün konularda sağduyulu olarak hizmet sunmak temel gayesidir. sizlerde Güven Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz.

Adres: Kavaklıdere, Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Şimşek Sk. No:29, 06540 Çankaya/Ankara

Telefon: 4449494

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Güven Hastanesi  YOL TARİFİ

Güven Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

şebnem budaker-3 hafta önce
alerji ve immünoloji servisine oğlumun alerji aşısı için gittik tahliller yapıldı yapılan tahliller için gereken açıklama yapılmadı tahlil ücretleri bir hayli yüksek bu arada neyse sağlık için sesimizi çıkarmadık ücreti ni ödedik size 2 gün sonra dönüş yaparız denildi ama kimse aramadı . parayı verdik bekliyoruz işlerini ciddiye almayan insanları yolunacak birer kaz gibi gören bu zihniyetteki kurumların en kısa zamanda kapanmasını diliyorum. Böyle bir ciddiyetsizlik olamaz altı üstü bir telefon ile bilgi verilecek .Bu kadar mı zor bu işler.
Çisem Alparslan-bir ay önce
İlk çocuğumuz için gittiğimiz bir hastaneyi. Çocuk doktoru Seçkin bey varken başlamıştık. Sonrasında ikinci çocuğumuzun doğumu için Kadın Doğum uzmanı Sibel Sarıkayaya gittik. Gerçekten çok iyi bir doktor benden sonra 3 arkadaşımın daha sağlıkla çocuğunu kucağına almasını sağladı. Bazen sistemsel sıkıntılar yaşanıyor fiyatlandırma konusunda ama genel olarak memnunuz
M Yr-bir ay önce
12 Ocak 2022 tarihinde Doğum Paketi hakkında bilgi almak için hastanenize geldik. Büyük ihtimalle burası ile anlaşmayı düşünüyorduk, hasta ilişkileri bölümündeki görevli kadının yukarıdan bakan tutumu ile karşılaştık. Küçümseyen sözlerine ve eleştrilerine maruz kaldık. Hastane hakkında olumlu intibamız tamamen yerle bir oldu. Çok yazık…
Selim Bağdat-bir ay önce
Oğlumda ağır Spor antrenmanı sonucunda oluşan ödemin tedavisi için usun süre devlet hastanelerinde çırpındıktan sonra bir arkadaşımın tavsiyesi ile başvurduğum ve akabinde Deniz hocamızın bizlere verdiği güven hissi, doğru teşhisi ve Fizyoterapist Azim hocamızın işindeki uzmanlığı, tecrübesi ve hasta yaklaşımı ile doğru yerde olduğumuzu anladık. Daha ilk seansta ağrılarımız azalmaya başladı ve şuan her geçen gün iyiye gidiyoruz. İyi ki varsınız hocam. İyi ki sizi tanımış olduk. Her şey için çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık. Bu arada bizlere her daim yol açan yardımcı olan Duygu ve Arzu hanıma da ayrıca çok teşekkür ederiz.
Meleğin Dünyası-3 ay önce
Randevulu gittiğiniz zaman bence herşey mükemmel ilerliyor, bir çok bölümünü kullanmış biri olarak hep memnun ayrıldım, tabi fiyatların yüksekliği oldukça fazla geliyor insana, fakat 5 yıldızlı otel konforunda bir hastane, özellikle yeni doğan yoğun bakım çalışanlarının özenli çalışmaları takdire şayan,.. Ben artık gidemem fakat zenginler başka hastane aramayın derim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir