Op. Dr. ALİ Kavas Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Muğla Milas ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Op. Dr. ALİ Kavas Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres:  Cumhuriyet, Şeftali İrimi Cd. no:4/a, 48200 Milas/Muğla

Telefon: 05379714798

Hizmet Saatleri:  09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir

Op. Dr. ALİ Kavas Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı YOL TARİFİ

Op. Dr. ALİ Kavas Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Yorumları – Şikayetleri

Ezgi Döner Müftüler – 5 ay önce
İlk bebeğime hamile olmam dolayısıyla da ayrıca hissettiğim endişelerimi gideren, aklıma takılan her soruyu sabırla dinleyen cevaplandıran içimi rahatlatan doktorum Ali bey’e buradan tekrar teşekkür ederim. Kendisi sizi hep o rahatlatan tavrıyla karşılayacak sorularınızı şikayetlerinizi sakince dinleyecek ihtiyacınız olduğu zamanda her zaman ulaşabileceğiniz bir doktor. Yenilenen kliniğiyle çok daha fazla hastasına ulaşıp vazgeçilmez olacağına eminim.
seda sonmez – 6 ay önce
Hayatımda gördüğüm en mükemmel doktor, güler yüzü ve sempatik kişiliğiyle karşında ki insanın kanını ısıtan onları güldüren, mutlu eden her şekilde destek olan işinde ise profesyonel olan bir doktor. Karamsarlığı aydınlatan, umutsuzluğa tebessümüyle umut olan, yolunuza gözünüz kapalı devam edebilirsiniz … Gereksiz olan hiç bir şey ile uğraşmak istemiyorsanız, gönül yorgunluğu çekmek istemiyorsanız, netlik arıyorsanız ki bu yol çok meşakkatli ve net olmak çok önemli, Ali Bey’e gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
ggzdnn – 6 ay önce
Sevgili Ali Kavas bey ile ilk 2018 yılında kızıma gebeliğim sırasında tanıştım. İkinci çocuğumuda 2 gün önce sayesinde kucağıma aldım. 2 gebeliğim süresi boyunca gerek Ali Beyin tecrübesi ve bilgisi, gerekse Lima Kliniğin tüm çalışanlarının desteğini her zaman üzerimde hissettim. Doğru bilgilendirmeler, yerinde tavsiyeler ve en önemlisi mutlu bir gebelik yaşamak istiyorsanız ve gözü kapalı güvenebileceğiz bir doktor arıyor iseniz bu kişi kesinlikle Ali Kavas Beydir… Gebeliğiniz boyunca sırtınızı güvenle yaslayın ve bu sürecin keyfini çıkarın derim.. Benden kocaman teşekkür ve sevgiler tüm Lima Klinik ailesine ve sevgili doktorum Ali Bey’e… 🙏🙏
Ozlem Akkaya – 6 ay önce
Uzun yillardir Ali beye gidiyorum.Randevularimin en yogun oldugu donem hamilelik dönemimdi zor bir gebelikti fakat dr Ali Kavas sayesinde rahat huzurlu korkusuz bir 9 ay geçirdik her sartta yanımızdaydı kendinden emin ve raharlatici tavırlarıyla her endişemizi yok etti. Ve oglumuzu sagligiyla aldik kucagimiza.Herzaman guleryuzlu ve ictendir Ali bey🙏🏻 hersey icin minnettarim guleryuzlu doktoruma
Özlem Özel- -4 ay önce
11 yıl önce gebeliğimde Adıyaman’da tanışmış ve hastası olma imkanını yakalamıştım.Kendisi güler yüzü , samimiyetiyle rahat olmamı ve bilgisiyle,bilgilendirmesiyle de kendimi güvende hissettirdi.Başarılarının daim olmasını dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir