Ortaca İlçe Devlet Hastanesi Muğla Ortaca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ortaca İlçe Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Gölbaşı, Hastane Cd. No:6, 48600 Ortaca/Muğla

Telefon: 02522825313

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Ortaca İlçe Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Ortaca İlçe Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Gürcan Akgün – 4 hafta önce
Ortaca devlet hastanesi covid servisinde 6/14 ocak 2022 tarihlerinde yattık. En başta doktorumuz Emel hanıma,başhemşire Elvan hanıma, servis hemsireleri ve temizlik personellerine cok teşekkür ederim. Ozel hastanelerden daha güzel hizmet sunuluyor. Sağlık hizmetleri, temizlik,yemekler gayet güzel.
M. Betül Sarıtaş – 7 ay önce
kötü, ilgisiz bir hastane. acile alerjik reaksiyonla gittim danışma bile yerinde değildi. sigara içmeye çıkmıştır diye de savunma yaptı hemşire. 10 dk daha yol gidip dalaman devlet hastanesine uğrayın derim.
Nizamettin Sarikaya – 8 ay önce
Ortaca Yeni Devlet Hastanesi herşeyi ile mükemmel… Insanın tekrar sağlığına kavuşması için gerçekten harika bir hastane Temiz ve hijyenik bir ortam Doktor Muzaffer Beyin Hekimlik Alanında çok Profesyonel olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz… Eşimin acil durumunda koymuş olduğu ilk tanı ve teşhis ve ayrıca ilerleyen zamanlarda tedavi uygulamaları son derece başarılıydı… Muzaffer Bey’e kalbimizden çok çok Teşekkür Ediyoruz… Meslek hayatında başarılar dileriz… Iyiki böyle mesleğine aşık olan güzel doktorlarımız var… Genel Cerrahi bölümündeki işine çok bağlı ve 7/24 insan sağlığı için yoğun mücadele veren hemşirelerimize ayrıca çok çok Teşekkür Ediyoruz… Canfeda Hanım ve Selda Hanım size ayrıca çok çok Teşekkür Ediyoruz Sizlerde iyiki varsınız… Hastanedeki bütün personel arkadaşlara göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı Teşekkür Ediyoruz.. Ruzalııa ve Nizamettin
Tugay – bir yıl önce
Kocaman hastane yapmışlar konumu ve hastane güzel ancak doktorları ve diğer personeller ilgisiz alakasız bilgileri ve donanımları sıfır acilen yönetimin disiplin ve eğitim konusunda çalışanlara müdahale etmesi gerek. Yazık.
Hakan Cansu – 8 ay önce
İkidir idrar kültürü yaptırıyoruz sürekli kontaminasyon çıkıyor. E kardeşim madem kültür yapamıyorsunuz ne diye insanları oyalıyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir