Antalya Anadolu Hastanesi Muğla Dalaman ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Ortaca Yücelen Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atatürk Muğla Fethiye Karayolu, D:No:80, 48600 Ortaca/Muğla

Telefon: 444 8 040

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Ortaca Yücelen Hastanesi YOL TARİFİ

Ortaca Yücelen Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Bora Mircik – 4 hafta önce
Sigortam olmasına rağmen sigortan görünmüyor diyip 1 dakikalık bir göz muayenesi için 450tl aldılar, doktora sözüm yok ama orda çalışan bayan arkadaş kesinlikle işini hak etmiyor, hem agresif hem de işini düzgün yapmıyor.
Halil Ersaygılı – bir hafta önce
Hastane genel olarak iyi ama danismadakiler hiç yardımcı olmuyor ve suratı çok asıktı.mecbur kalmadıkça gidilecek bir hastane değil. Önemli olan benim için öncelik güler yüz ve maddiyat üzerine kurulmuş bir hastane
Michael Schmidt – bir ay önce
Sehr gutes Krankenhaus. Aber Touristen Abzocke. Kassieren zuerst 130 Eur. Was auch OK ist. Aber nach paar Minuten nach dem Arztbesuch nochmal 550 Eur verlangen ist Abzocke. Also 680 Eur für einen Arztbesuch für paar Minuten ist defininiiv Kriminell. Das war kein Lira. Das war Euro. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Çok iyi hastane. Ama turistler soyuyor. Önce 130 EUR toplayın, bu da sorun değil. Ancak doktor ziyaretinden birkaç dakika sonra 550 Euro daha istemek dolandırıcılık olur. Bu nedenle, birkaç dakikalığına doktora gitmek için 680 Euro kesinlikle suçtur. O bir lira değildi. Bu euroydu. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Very good hospital. But tourists rip off. Collect EUR 130 first. Which is also OK. But after a few minutes after the doctor’s visit, asking for another 550 Eur is a rip-off. So 680 Eur for a visit to the doctor for a few minutes is definitely criminal. That wasn’t a lira. That was euro.
Merve Odabaşı – 5 gün önce
Kesinlikle randevu saatinde muayene olamadığımız bir hastahane. Her gelişimde yarım saat bekliyorum içeri girmeyi.
Serkan Eren – 2ay önce
Doktor kalitesi sıfır pandemi döneminde sakin diye gittiğimizde emeklinin emeklisi doktorları ile muhatap olduk doktoru aynı gün üçkişi şikayet etmiş.ortaca devlet hastanesi çok daha iyi kaliteli hizmet aldık paranla rezil olmak budur.şikayeti hastane müdürü yazılı kendisi rica etti ettiğimizden beri şikayetimize cevap vermediler sonuç olmuyacaksa neden lütfen şikayet edin dediniz .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir