Özel Adatıp İstanbul Hastanesi NeredeÖzel Adatıp İstanbul Hastanesi Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel Adatıp İstanbul Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Yenişehir, Kardelen Sk. D:No: 2, 34912 Pendik/İstanbul

Hizmet verilen bölgeler: Türkiye

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 1 311

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Adatıp İstanbul Hastanesi Yorumları 

Emre Altunışık – 3 hafta önce
Hastanenin altyapısı çok iyi ve görevliler gayet ilgililer. Ziyaret ettiğim doktor da işinde gerçekten yetkin idi. Fiyatları diğer özel hastanelere göre uygun sayılır.

Arzum Alp – bir ay önce
3. BioNTech aşımı burada oldum. Hızlı işledi sıra. Başka bir sağlık deneyimim olmadı.

Ahmet Tunç – 5 ay önce
Tam teşekküllü hastane , iş yerime yakın olmasından dolayı sürekli buraya geliyorum.
iki sefer acil servis , iki sefer polikliniğe geldim.
çalışanları güler yüzlü doktorlar ilgili ve bilgili.
Kurtköy pendik bölgesinde gidilebilecek en iyi hastane diyebilirim…

Melih Can Demirtel – bir ay önce
Devlet hastanesi gibi bir sıra var kayıt yaptıramadık. Muayene saatimiz geçti. Paranla rezil olmak gibi bir durum var. Sırada çocuklu bir hanım efendi var çocuk 4 kez kustu birisi de almadı içeriye. Nasıl bir hizmet anlayışınız var. Acilden hasta kabul alıyorlar bir tane kadın koymuşlar sıra gitmiyor.

SKaya Kalaycıoğlu – 2 hafta önce
Cildiye doktoru beyefendi tamamlayıcı sigorta kabul etmiyormus.İlla ki 260 Kusur TL vermemiz gerekiyormuş.Para para para 🤑🤑🤑 Ama bunun bilgisi asla telefonda verilmiyor.Mutlaka randevu gününü ve saatini bekleyeceksin. Oraya gidince söylüyorlar.Şimdi tirim tirim geri dönüyorum.

Goknil Canturk – 3 hafta önce
Çalışanlarının ilgisi, kurumun temizliği ferahlığı ve de en önemlisi yüksek hizmet kalitesiyle A grubu hastaneler zincirinde iSTANBULDA tek şube ile fark yaratacak bir hastane ADA TIP HASTANESİ. Hekim güvenirliği ve güvenli çalışma ortamı ile de parmakla gösterilebilecek bir kurum. Herkese tavsiye ederim.

Fatma Bayraktar – bir ay önce
Göğüs hastalıkları bölümü Doç.Dr.Leyla Yılmaz Aydına ve Ada Tıp Hastanesi’ne çok tşk ederim. İlgi ve alakaları o kadar sıcak ve samimiydi ki, günlerdir süren astım nöbetimin acısını unutturdular..bi hastane ancak bu kadar iyi olabilir. Doktor Leyla hnmin herşeyden önce hastayı dinlemesi ona kulak vermesi çok güzel. Kendisine sonsuz tşk ediyorum.

Mehmet Sarı – 2 ay önce
Covid-19 aşısı için geldiğim bu hastaneyi çok beğendim ve hamilelik kontrollerini ve doğumunu bu hastahanede yapmasını önerdim eşime, FATMA BILGINER hocamiz sagolsun gerçekten cok mükemmel bir insan eşimin dogumuna benide aldı ve eşimi zor zamanında yaninda olarak çok mutlu oldum. Ayrıca kendisi bence çok soğukkanlı ve ne yapmak istediğini bilen bir doktor herkese tavsiye ederiz kesinlikle doğum işleri kontrol işleri varsa Fatma hocaya mutlaka gidin derim. Sayesinde kizimizi kucağımıza sag salim aldık çok şükür Ayrica hemşire ve ebelerede cok teşekkür ederim iyi ki varsınız adatip hastanesini bence medikalparkdan daha iyi bir hastahene aylarca medikal park pendik şubesine gidip paramızla rezil olduk

Yağmur Açıl – 4 ay önce
Adatıp İstanbul Hastanesinde 10 eylül 2021 tarihinde burun ameliyatım gerçekleşti. Hastanenin kapısından içeri girerken 5 yıldızlı otel hissiyatına giriyorsunuz ta ki odanıza giren personellerin seviyesiz dialoglarına ve ameliyat sonrası yaşadığınız sorunlara kadar. Odama giren hemşireler ameliyat öncesi sorulması gereken sağlık sorularını bana sordular. Sigara kullanıp kullanmadığımı ve alkol alıp almadığı ve buna benzer sorular. Hiç birini kullanmadığımı dile getirdim. Annemin yanında bana ” BU KADAR DA TEMİZ OLAMAZSINN YAA(ANNEN YANINDA)” gibi bir cümle kurdular. O anda ki seviyesizliği yaşamadan anlayamazsınız gerçekten. Sonra gelip beni başka bir doktora ameliyat etmeye götürmeleri de cabası. Sonra beni geri getirmeleri ve ”YA SENİ YANLIŞ DOKTORA GÖTÜRMÜŞÜZ” demeleri de çok çok çok gerginlik verici bir durumdu. Personel sayısı bu kadar fazlayken ve bu personellerin hiç biri işini yapmazken burun ameliyatlarında buz tedavisi uygulaması yapılması gerekirken benim sürecim bu şekilde maalesef olmadı. Odaya giren personelin hadli hesabı yok her birisine ayrı ayrı buz istediğimizi dile getirdik. Buzlarım gelmedi. Ben bu sürede morardım şiştim olması gerekenden çok daha morardım. Kendilerinden buz isterken buzun dışarıdan bir eczaneden temin edildiğini ve bunun zaman aldığını söylediler. Böyle dış görünüşü gösterişli bir hastanenin buz tedavisini dışarıdan temin etmesi gerçekten çok korkunç. Hemşirelerin yetersizliği ilgisizliği ve tecrübesizliği benim ameliyat sonrası sürecimi çok kötü etkiledi. Burun pansumanımı bile benim annem yaptı. Bugün tam 1 ay oldu ve ben hala mor bir şekilde dolaşıyorum. Yaşadığım bu olay çok kötüydü. Unutacağımı zannetmiyorum. Personellerinize biraz önem vermeniz hastanenizin geleceği açısından çok iyi olur. Bir daha karşılaşmamayı umut ediyorum.

Emre Can Erdoğan – 2 ay önce
Eşimin doğumunu 2 Aralık perşembe günü hiçbir sorun yaşamadan gerçekleştirdiğimiz aile ortamında bir hastane olan adatıp hastanesi ne sonsuz teşekkürler. sürecinde ilk günden itibaren ilgi ve hassasiyetini esirgemeyen doktorumuz tuba Tarhan hocamıza, güler yüzlü ve alakalı yenidoğan katı personellerine, temizlik konusunda çok titiz davranan temizlikten ve oda hizmetlerinden sorumlu arkadaşlara, idari yönden sürekli iletişim kurabildiğimiz idari personel ve başhemşiremiz gönül hanıma kısaca tüm adatıp ailesine teşekkür ederiz. İyiki varsınız

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir