Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri NeredePendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri Nerede

İstanbul Pendik ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Adres: Doğu, İbni Sina Cd., 34890 Pendik/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0216) 483 46 46

Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri YOL TARİFİ 

Pendik Devlet Hastanesi İstasyon Klinikleri Yorumları 

LEVENT AKBULAK – 5 gün önce
Ortopedi doktoru sayın Gönenç Kapıcıoğlu tek. Hemen hemen bütün personel işini severek yapıyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.

Özkan Çakmak – 2 ay önce
Çok değerli Kulak Burun Boğaz doktoru BİRSEN ERZINCAN hanımefendiye ilgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür eder, bu kutsal mesleğinde başarıların devamını dilerim.

talat güldiken – 2 ay önce
Yok böyle birşey ya genç sağlık çalışanlarımız çok saygılı çok ilgili saygılı olacaksınki saygı göresin ayrıca dahiliye doktorum Ali Kaan güren.e ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim cansınız can

F M – 7 ay önce
Dinçay Uluç adında meşhur bir ortopedi doktoruna gittik bu hastanede. Sırt ağrısının ortopedi bölümünü ilgilendirmediğini düşünen, hasta mahremiyetini gözardı edip içerde başka birisi varken hasta muayene ettiğini düşünen bir doktor. Düşünen diyorum çünkü sadece soru sorup ilaç yazabiliyor. Özel hastanede muayenesine gitsem farklı davranacağına eminim. Allah ellerine düşürmesin.

Ahmet şahin – bir ay önce
Hastene randevum var ve telefonlara bakan bayan lakayit birsekilde konuşuyor…

Yusuf ÇAKIC I- 9 ay önce
29 Nisan 2021 yılında üreter taşı ve Böbrek taşı ameliyatı oldum. A servis katındaki çalışan bütün personele en içten teşekkürlerimi sunarım. Allah hepsinden Razı olsun. Görevden çok meslek aşkı ile işlerini yapıyorlar.

Murat – 9 ay önce
Bir yıldız bile hakedildiğini düşünmüyorum.8.40 a randevu veriliyor saat 9oldu daha doktor yok.kuyrukta var 20 kişi.sosyal mesafe diyip insanlar iç içe getiriliyor.

Erol Rıza – 9 ay önce
14 nisan 2021 ortopedi bolumünde ayağimdan ameliyat oldum .önce dr. Gönenç kapıciogluna sonra 4.kat b.bölumü çalisanlarinin hepsine çok teşeķur ederim ilgi hizmet dört dörtlüktü ismihan çevik

Bahar Çiçek – bir yıl önce
Dahiliye doktoruna gittim, biraz erken gittiğim için doktor aldı sonra dedi sisteme düşmemiş saatinde gel dedi tekrar geldiğimde doktor yoktu hemşire aldı bana pazartesi kan tahlili yaptır öyle gel dedi. Boş zaman kaybı keşke hiç gitmeseydim, çok ılgisizler, benim randevu saatinde hemşire akrabasını aldı odaya onunla konuştu. Ortalıkta hastalık varken hasta olan bir akrabasının yakınıni odaya aldı benide riskke attı.

Gokhan Inag – 11 ay önce
Beş para etmez gereksiz saçmalıklarla dolu bir hastane heleki o danışmanlar hasta kayıt yapanlar sistemin nasıl işlediğinden bilgisi olmayan insanları koymuşlar aldıkları maaşlara yazık.

By admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir