Özel Akdeniz Hastanesi Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Akdeniz Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sorgun, 8151 Sok No:10, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: +902427533737

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Akdeniz Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Akdeniz Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Hüseyin Topaçoğlu – bir ay önce
merhabalar. adım hüseyin topaçoğlu. bir kaç hafta önce tahlil vermek amaçlı gitmiştim. gece yarısı gitmeme rağmen personel çok yardımcı oldu ve 30 dk sonra sonucu aldım. ayrıca halen tedavi görmekte olan elektrik müh. hüseyin aydın abimiz için kan vermeye gittim. gerekli kontroller kısa zamanda ve titizlik ile yapıldı ve kanın uygun görülerek kanım alındı. titiz ve özverili çalışan laborotuvar çalışanları için çok teşekkürler. gerekli tedavinin yapıldığına inandığım hüseyin aydın abimizin de en kısa zamanda iyileşmesini temenni ediyorum. yıllardır tanıdığım ve ticaret hayatımda çalışma fırsatı bulduğum Leyla Yusuf hanımın hastanenizde çalışıyor olması çok güzel. kendisini disiplin ve dürüstlüğü ile tanırım. dr. mustafa can azgan abim tek kelimeyle kraldır. herşey için teşekkürler. iyi çalışmalar.
Ali Gür – 2 hafta önce
28 Ocak 2022 tarihinde bu hastanenin kardiyoloji bölümüne gittim. Doktor A. Koçak çok iyi. Fakat hastane resmen müşteri soyuyor, muayene katılım bedeli 230 TL. Efor testi katılım bedeli 390 TL bu ücretler vatandaş ödüyor. Devletten kesilenler hariç. Türkiye şarlarda çok yüksek. Buna derhal sağlık Bakanlığı müdahale etmesi gerekir. Bu soyguna dur demesi lazım
Nesimi Onur Yüksel – 1 ay önce
20 ağustos 2021 tarihi akşam 21:30 gibi hastane aciline giriş yaptırdım, yarım saat bekledim acil doktoru yerinde değilmiş. Allahtan kalp krizi falan geçirmiyordum mazallah sedyeden kalırdım. Hastane acilinde organizasyon bozukluğu var. Bir hasta şikayet etti beklemek istemiyorsanız kaydınızı iptal edelim deyim hastayı gönderdiler. Özel hastaneye yakışmayan bir durum.
Gokchen Ergil – 3 hafta önce
Hastamız normal serviste yatıyorken bilgi almak için defalarca arıyorum sadece iyi orta şeklinde bilgi veriliyordu.O da çok nadir.Yoğun bakıma alınmış eşine bile haber verilmemiş gün içerisinde kaç kez aramasına rahmen biz size dönücez denmiş aranmamış aradığında bilgi verilmemiş. Anlatmak istediğim insanlar zaten hastasını göremiyor en azından durumu hakkında bilgilendirme yapılsın istiyoruz birinci derece yakınına eşine .Ona bilgi verilmeyip kime verilecek.Kim ilgileniyor kim yetkili ise müdehale etsin lütfen insanlar mağdur edilmesin artık hastasının durumu hakkında bilgi verilsin.
AHMET GÜNDOĞDU – bir ay önce
Akşam saat 10 civarı çocuğum rahatsızdı götürdük, 165-TL muayene ücreti, muayene olduk kan idrar tahlili yapılacak ve serum takacağız dediler 378-TL daha istediler indirim uygulanmış hali, insaf filan derken, insafa geldiler muayene ücretinide iade ettiler devlete götürün serum taktırın kolay toparlanmaz dediler doktordan Allah razı olsun gittim başka bi özel hastaneye 40-TL para ödedim tek fark çocuk doktoru olmaması. Ne güzel hastane yapmışsın devlet veriyor paranı bendende 543-TL ilave ücret neden istersin, iste 100 – 200 yani 543-TL ne oluyor Bu dünyada zengiler doysa harbi sıkıntı kalmayacak….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir