Özel Çankaya Polikliniği  Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir kuruluştur. Özel Çankaya Polikliniği Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Çankaya Polikliniğinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Çankaya Polikliniği  Ankara’nın Çankaya ilçesinde hizmet veren bir kuruluştur.

Adres: Sancak, 507. Sk. No:1, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124406768

Hizmet saatleri: 08:00-20:00

 

Özel Çankaya Polikliniği  YOL TARİFİ

Özel Çankaya Polikliniği

Yorumları-şikayetleri

Busra K-2 ay önce
Bakın siz eğer buraya ve işyerinizin kapısına 8’de kapanıyor yazıyorsanız hasta 19:30da geldiğinde suratınızı asıp bir daha erken gelin diyemezsiniz! Senin zaten çalışma saatlerin içinde gelmişim yapacağın bir iğne 5 sn sürüyor neyin tribine giriyorsun anlamıyorum. Hemşire ve kasada duran çalışan birde karşımda öfleyip püflüyor. İçeri birde merhaba diye girerek nezaket gösteriyorum size çok fazla bu kibarlık. durduk yere karşımdakilerin göz devirmeleri ve suratsızlıklarıyla uğraşıp laf işitiyorum!!!! Rezalet bir yer bir daha asla gitmem bu tavırları çekemem
NUREFŞAN ÇELENK-2 ay önce
Arkadaşıma başörtülü olduğu için kötü muamelede bulunan bu yeri kınıyorum. Hala müşteri ayırt eden, başörtülü diye ikinci sınıf tavrı sergileyen işletmelerin olması üzücü. Kaldı ki burası bir sağlık kuruluşu ve Hipokrat yeminli bir merkez. Memnun kalmadık, tavsiye etmiyoruz kesinlikle
Elif KAYA-2 ay önce
Kötü muameleye maruz kalabileceğiniz, etik değerlerden uzak hadsizlerin çalıştığı klinik. 2021 yılında bu dinazor zihniyet ile sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız kapısından bile uğramayın.
Süleyman Fatih Kara-2 ay önce
Girişte duran Büşra hanım işyerini batırmaya çalışıyor sanırım. Geleni gideni azarlayip gönderiyor. Personel değiştirilene kadar bir daha kesinlikle uğramam.
Beyza Kaya-2 ay önce
çalışanlarının kaba olduğu ve hijyen kurallarının hiçe sayıldığı bir yer gitmeyin kesinlikle önermiyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir