Özel Akdeniz Şifa Hastanesi Antalya Kepez ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Antalya Anadolu Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kuzeyyaka, Yeşilırmak Cd. No: 367, 07060 Kepez/Antalya

Telefon: 444 7 606

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi YOL TARİFİ 

Özel Akdeniz Şifa Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

yusuf koçak – bir hafta önce
Kesinlikle gidilecek gibi değil geçen gün aciline gittim 75 tl muayene ücreti alındı onu bıraktım serum yazıldı serum için artı ücret ödeme yapmanız gerekiyor dediler 75 tl de tekrar serum ücreti verdim. Her şeyi bıraktım kayıt açan arkadaşlara gittim neden uyarmadıklarını sorduğumda normalde uyarıyoruz diyorlar ama kimseyi uyardıkları falan yok, takip ettim. Bu arada bilgilerinize çocuk polikliniği 300 tl olmuş ayda bir zam herhâlde 300 tl kolay kazanılmıyor bu zamanda bunun daha tahlilide var olmazsa olmaz
İşletme sahibinin yanıtıbir hafta önce
Merhabalar, Konu ilgili bize geri bildirim yaptığınız için teşekkür ederiz. İlgili birimimizin en kısa sürede size geri dönüş sağlayabilmesi için [email protected] mail adresinden bize yazabilir veya 444 7 606 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. Şifalı günler dileriz.
caner suvaroğlu – bir ay önce
Hastaneye ilk giriş anımızdan itibaren gördüğümüz ilgi ve güleryüz , ardından yaptırdığımız tetkikler sırasında hocaların ve personelin sıcak davranışları bizi çok mutlu etti. Ameliyat kararı verildikten sonra yapılacak operasyon ile ilgili yapılan bilgilendirme son derece tatmin ediciydi. Sonrada sıhhatle taburcu olduk.Tüm Akdeniz Şifa Hastanesi ekibine teşekkür ediyorum.
İşletme sahibinin yanıtı  – bir ay önce
Merhabalar, Değerli yorumunuz için teşekkür eder, şifalı günler dileriz.
bilge ortatepe – 2 hafta önce
Tek yıldız bile çok, göz bölümü randevusuz çalışıyor, sıramız belli değil, 1,5 saat oldu şuana kadar. Devletten farkı yok! Göz Dr Mehmet Bey mükemmel bir doktor, benim puanım hastaneye.
TR F L E X Yunus – 3 hafta önce
Hastane genel bakış olarak düzgün temiz bir ortam Doktorlar ve diğer sağlık çalışanları ise ilgili ve güler yüzlüler çevremdeki insanları durumlarına göre ilk götürdüm hastanelerden birisi 👍🏻 İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür Özel Akdeniz Şifa Hastanesi
Rukiye Bayram – bir hafta önce
Canınıza paranıza yazık. Hem çok pahalı hem rezil oluyorsunuz. Bugün gözlemledim yeni doğmuş bebekli kadını dakikalarca beklettiler ,yaşlı kadın orda can çekişiyo kimse bakmıyo , öğlen saatinde veznede 1 kişi koymuşlar daikikalarca hastalar ayakta sıra bekledi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir