Özel Şelale Tıp Merkezi Antalya Kepez ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Şelale Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Emek, Sakarya Blv. No:356, 07060 Kepez/Antalya

Telefon: +902423269050

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Şelale Tıp Merkezi YOL TARİFİ 

Özel Şelale Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Naime Aydin – bir ay önce
Şiddetli baş ağrısı şikayetim ile şelale tıp merkezine gittim. Acik doktoru Sevgi Doğan hanım beni muayene etti. İlgili, sevecen tavırları ile birlikte harika bir doktordu. Yazılan kötü yorumları ciddiye almayın, kesinlikle tavsiye ederim:)
Meral Karadağ – bir ay önce
Dr sevgi doğan üslubu hakaret içerikli kaba. Lakayt konuşma tarziyla insanlar parasıyla azarlanmaya gelmiş gibi lanse ederek üstün görme psikolojik olarak saldırgan tavırlar gösterdi bütün yasal haklarımı kullanacağım
İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Merhabalar. Mesaj olarak iletişim numaranızı yazarsanız şikayetini dinleyip sizlere yardımcı olmaya çalışalım
Ekrem özay – 2 ay önce
Merhabalar oncelikle 20 gun once basur şikayetiyle gittigim ozel şelale tıp merkezinde sayin genel cerrah doktorumuz tamer bey ve hemsire hatice hnm yakın ilgisinden dolayi ve kendilerine tesekkur ediyorum ayrica başarıli ameliyati icin ctekrardan tesekkur ediyorum basarililarinin devamini diliyorum.saygilar sunuyorum.
Lucky Stormy – 5 ay önce
Gözdeki kayma ameliyatı için göz doktoru Cemal S.K. beyi tavsiye etmişlerdi. Biz de rahatlıkla başkalarına tavsiye ederiz. Kesinlikle pişman olmazsınız. Ameliyattan önceki müayinelerde detaylı şekilde bilgilendirildik. Anastesi uzmanı, asistan hepsi çok ilgilendiler. Ameliyattan sonra yine de aynı özenle ilgilendiler. Kesinlikle başdansavma bi tavır görmedik. Özel bi hastane olsa da öncelik hasta memnuniyetidir, defalarca bunun şahidi olduk. Çocuk doktoru Melek hanım hem işinde uzman, hem de çok anlayışlı ve yardımsever bir insan. Devlet hastanesinde git gel yaparak 3 ayda alacağımız sonucu bi günde bu hastanede ala bildik. Acil bölümü de çok iyi. Tek sıkıntı saat 17den sonra acilde röntgön yok.
Inci Teke – 2 ay önce
Bugün soğuk algınlığı nedeni ile gittiğimiz hastanede tüm çalışanlar aşırı ilgiliydi.. İsmini bilmiyorum ama tesettürlü bir hemşire serumumu bağladı ilk defa canım yok denecek kadar acıdı diyebilirim. Ve doktorumuz Sevgi Hanım çok yardımcı oldu.. Çok ama çok teşekkür ederim.
ökmen gönenç Manga – 2 ay önce
Özel hastahanede randevu sistemi olur bu hastahanede yok para yı ödeyin bekleyin diyorlar artık sıra ne zaman gelirse bekledikten sonra niye size geleyim ki gider devlet hastahanesinde beklerim randevular 3 ay doluymuş doktorlar yetişemiyormuşta bu sebeptenmiş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir