Özel Ankara Bakım Merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Ankara Bakım Merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Ankara Bakım Merkezi Ankara’nın Kahramankazan  ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.

Adres: Yıldırım Beyazıt mahallesi 375.cadde No:10 Kazan/Ankara, 06980 Kazan/Ankara

Telefon: 03128000883

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Ankara Bakım Merkezi YOL TARİFİ

Özel Ankara Bakım Merkezi

Yorumları-şikayetleri

Zehra Aybidan-2 hafta önce
Güleryüzlü ilgili personelleri, temiz hijyenik ferah odaları, sınırsız etkinlik içeren ve engellilerin yaşamlarını mutlu huzurlu geçirebilecekleri bir kurum. Ankara da çok sık rastlanmayacak, iyi bir bakım merkezi. Bahçe kapısından girildiği anda aile ortamı çok net bir şekilde hissediliyor. Gözünüz arkada kalmayarak gönülden güvenebileceğiniz samimi bir ortam. Bir çok engellinin eski sağlıklarına kavuştuklarını hayatlarını tek başına idame ettirebilecek hale geldiklerine bire bir şahit oldum. Kesinlikle tavsiye ettiğim bir kurumdur…
Nuran Gümüş-2 hafta önce
Kesinlikle mükemmel bir kurum. Ankara da daha iyisini bulabileceğinizi sanmıyorum. Personeller hastalara her anlamda çok iyi bakıyor. Aynı zamanda çok ilgili bir kurum. Hastalar ve çalışanlar arasında saygi sevgi çerçevesinde hizmet veriliyor. Her türlü aktivite yaptırarak hastaların sosyalleşmesini sağlıyorlar. Yöneticilerden çalışanlara herkes hastalarla birebir ilgileniyor, ihtiyaçlarını karşılıyor, onların sosyalleşmesi için aktivite hazırlıyor. Hastalarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.
hikmet ali yiğitoğlu-2 hafta önce
3 yıldır amcam burada kalmakta kendisi uzun süredir rahatsız. Gitmediğimiz kurum kalmadı en son buraya aldık.O kadar iyi bakıyolarki hastaların her türlü yemekleri çıkıyo her türlü sosyal etkinlikleri yapılıyor.Allah tüm çalışanlardan razı olsun🙏🏼🙏🏼 Gönül rahatlığı ile yakınlarınızı emanet edeceğiniz bir kurum.
Gamz Sutoglu-2 hafta önce
Güler yüzlü personeli ilgi alakalarıyla takdire şayan bence. Hele ki çalışanlarının merhametli sevgi dolu olması yeterli kıstas. Yaslılarımızın sevgi, ilgi ve alakayı gösterdikleri kanaatindeyim. Sevgi ile kalın…
Gökçe Atmaca-2 hafta önce
Merhaba,bir akrabam orada kalıyor. Ve sorduğumda aldığım duyumlara göre gözünüz arkada kalmadan hastalarınızı emanet edebilirsiniz. Yemekleri olsun, çalışanları olsun her yönden pozitiflik hissediliyor. Ankara’da ilk durağınızın burası olmasını öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir