Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Boylam Psikiyatri Hastanesinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veren bir sağlık merkezidir.

Adres: Highway (TEM) Kavşağı, Kahramankazan Ankara, 06980 Kahramankazan

Telefon: 03128120012

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Mustafa Tuncel-bir ay önce
Yemek hariç diğer hizmetleri güzel, her gün aynı kahvaltı, insanları pilav manyağı yapıyorlar, üç günde yedi kez pilav çıkmaktadır, Çinlilerden daha fazla pilav tüketiyoruz, insanları yemekle terbiye ediyorlar, Kemal Sunal’ın Almanya’da işçi olarak çalıştığı filmin yemekhanesi gibi yemeklerde kalite de sıfır, çoğu zaman dışarıdan yemek siparişi veriyoruz.
Salih Kurt-2 ay önce
Benim Özel Boylam Hastanesi ile herhangi bir ilişkim bağım yoktur.Benim için güzel yorum yapan değerli hastalarımızın dikkatine daha önce Yönetici olarak çalıştığım Hastaneden ayrıldım. Şuan Özel Eğitim Kurumunda Eğitmen olarak görev yapıyorum.Allah Tüm Hastalara Acil şifalar versin.
Kanal Mersin-2 ay önce
Gördüğünüz görebileceğiniz en rezil hastane. İlgi sıfır. Hastayı korkutuyorlar. Madde bağımlısı ile nasıl ilgileneceklerini bilmiyorlar. Sadece paralarını alıyorlar ve ondan sonra ilgi yok. telefondaki ilgiyi parayı ödedikten sonra görme ihtimaliniz yok. Cimer dahil olmak üzere tüm birimlere şikayetimizi bildireceğiz.
İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Burada eksik bilgi verilmektedir. Diğer hastalarımızın güvenliği açısından, hastanemize alkol/madde sokma girişiminde bulunan hastaları taburcu ediyoruz. Hasta yakınları buna hoşgörü göstermemizi bekliyorlar ve hoşgörü göstermediğimizde tepki gösteriyorlar, hastanemize alkol/madde sokulma girişimlerini hoş görmemiz kesinlikle mümkün değildir.
Sevil Oyuncak8 ay önce
11 gece yatan hastamız bugün 4 kişi tarafından darp edildi bugün hastaneden 12 hekimin onayıyla taburcu edildi.telefonla görüşmek istediğimiz doktor 5 saat sonra beni arayın dedi.5 saatin sonunda tedaviyle ilgili hiçbir bilgi vermedi.muhasebe ücreti peşin alıyor. İadeleri 30 gün sonra yapıyor. Umut tacirliği yapıyor. Günlük 700 lira ücret alan bir hastane hastasının güvenliğini dahi sağlayamıyor. Annesi yanında refakatçi kalsın diyor. Bu hastanenin yakınından bile geçmeyin
Tuğçe aktaş-5 ay önce
Hastaneye yatmadan önce çok kararsız kaldım kendi isteğimle yatış yapmak için bir inziva ve terapi alma yeri arayisindaydim bir çok araştırmadan sonra boylam Hastanesi’ne yatisa karar verdim gerek hekimleri gerekse personeli açısından çok memnun kaldığım bir kuruluş oldu özellikle müdür Salih Bey ,harika bir insan her konuda çok fazla yardımcı oluyor bütün hastalara bir sorununuz olduğunda anında ilgileiyor ve güler yuzuylu bir insan kendisine çokça teşekkür ediyorum. Yatış yaptırmak isteyenler gözü kapalı tercih edebilir . Teşekkürler Boylam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir