Özel Boylam AMATEM Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Boylam AMATEM den hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Boylam AMATEM Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde hizmet veren bir sağlık merkezidir.

Adres: Bitik Mahallesi Bitik Küme Evleri Anadolu TEM Otoyolu Akıncı Gişeleri, Yanı, 06980 Kahramankazan/Ankara

Telefon: 03128120012

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Boylam AMATEM YOL TARİFİ

Özel Boylam AMATEM

Yorumları-şikayetleri

Salih Kurt-2 ay önce
Benim Özel Boylam Hastanesi ile ilişkim ve bağım yoktur.Daha önce Yönetici olarak çalıştığım Hastaneden ayrıldım. Tüm Hastalara Allah acil şifalar versin.
Egehan Tirmik-5 ay önce
Boylam Hastanesi’nden gayet memnunum ozelllikle Salih müdüründen Allah razı olsun cunki onun sayesinde her işimi hemen hallediyorum.
Asım Ziya-2 ay önce
Sakın ama sakın evlatlarınız buraya emanet etmeyin. Evlatlarınıza karşı zerre sevginiz varsa böyle bir hata yapmayın.
Hilal Songur-10 ay önce
İş baş vurusu yapanlar kesinlikle girmesinler . Kesinlikle maaşlarını alamıyorlar 3 4 ay sonra kalıyor maaşlarınız sürekli erteliyorlar hep bir bahane .insanlar verdikleri sözlerine kanıp bekliyorlar borçlarını odeyemeyip yarı yolda kaliyorlar. Elektirik su faturasını ödeyemiyorlar . Gerçekten yazık insanlar ihtiyaç durumda olmasalar böyle rezilde olmazlar ağız kokusuda çekmezler canınıza yazık
Ulfet Erdogan-10 ay önce
Benim çocuğum madde bağımlısıydı boylam hastanesine götürdüm cip taktılar cocuğumu zehirlediler arıyorum ama acmıyorlar doktora ulaşamıyorum resmen dolandırdılar bizi şikayet edeceğim biz madur olduk başkaları olmasın orası hastane falan değil cocuğumu dış kapı hastanesine götürdüm orda cıkardılar çipi cocuğumu ölümden döndü ordaki herkesi şşkayet edecegim cumhuriyet savcılığına sağlık bakanlığına vergi dairesine sikayet edecegim paramızıın üstüne yattılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir