Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Ankara’nı Çankaya ilçesinde hizmet veren tam teşekkürlü bir özel hastanedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimser.  Alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve tüm çalışanlarıyla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. sizlerde Özel Çankaya Yaşam Hastanesi  hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve yol tarifinden kuruma kolayca ulaşabilirsiniz

Adres: Birlik Mahallesi, Şht. Kurbani Akboğa Sk No: 26, 06610 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124965151

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi  YOL TARİFİ

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

hulusu bahçeevli-3 ay önce

Oğlumu Yaşam Hastahanesine 05/11/2021 tarihinde saat 18:00 gibi titreyerek, ayakta duramayacak kadar bitkin ve 2 defa istifra etmiş bir şekilde götürdüm, acile girmeden önce Dr. ayağa kalkmasını istedi, nedenini sorduğumuzda yorum yapmadan ayağa kalkmazsa acile alamayacağını söyledi. Oğlumu zorla ayağa kaldırdık ve sürükleyerek acildeki yatağa götürdük. Gerekli ilk kontroller yapıldıktan sonra 2 tane serum takıldı ve teşhis olarak da gıda zehirlenmesi olduğunu söyleyerek çıkışımız yapıldı ve 191 TL ödeme istendi, bu hastanın acil bir şekilde geldiğini ve ücret almamaları gerektiğini hatırlatmamız sonucunda bu hastanın acil kriterlerine girmediği ve ödeme yapmadan bırakmayacaklarını söylediler, o sırada bu olayla uğraşmak istemediğimiz ve zorlandığımız için ödeme yaptık ve fatura istememiz sonucunda da şu anda fatura veremeyiz, yarın mail adresinize göndeririz dediler fakat faturayı da göndermediler. Ödediğimiz paranın iade edilmemesi durumunda Durumu Sağlık bakanlığına ve diğer ilgili yerlere şikayet edeceğim, herkesin de bu tür durumlarda şikayet de bulunmasını rica ediyorum.

          İşletme sahibinin yanıtı3 ay önce
          Sn. Hulusu Bahçeevli öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. konuyla ilgili tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.
Erhan Şıdar-2 ay önce
Cumartesi saat 12 sularında Kan almaya geldik annemle Sevgili nur hemşireyi görmek bizi hem mutlu ediyo hem huzurlu ediyor Lakin bugün ona yapılan tatsız çirkin olayda yanındayız böyleleri hastaneye alınmamalı kapısının önünden bile geçmemeli İşini en güzel şekilde yapan kibar vicdanlı bir hemşireye bu reva görüldüğü için o bayan cezalandirilmali
Mehtap Kalemci-4 ay önce
Hastanenize babamın prostat rahatsızlığı sebebiyle Sakaryadan geldik babam 63 yaşında aşırı kilolu tansiyon ve şeker hastası 15 gündür sonta ile yaşıyordu.Sakaryada gittiğimiz bir çok doktordan ameliyat edemem cevabı aldık.Bir doktor tavsiyesi ile holep ameliyatında usta olan Dr.Zafer Tokatlı hocam ile görüştük.Ameliyata karar verdi ćok şükür hiç bir sıkıntı yaşamadan bu ameliyatı gerçekleştirdi.Ertesi gün taburcu olduk.Usta elleriyle babamı 15 yıllık bu dertten kurtardı.İyiki sizinle karşılaşmışız hocam Allah sizden razı olsun.Son derece samimi kibar ve hastalarına değer veren güvende hissettiren yardımsever bir doktor olmanız bizi çok memnun etti.Hasta bakıcı personellerin ve hemşirelerin iyi niyetli güler yüzlü olması diğer memnuniyetimiz Başta Prof.dr Remzi Sağlam hocam,Zafer hocam,Tahir hocam,anestezi uzmanı ve Nermin hanım ilgi ve alakanızdan dolayı sonsuz teşekkürler.
             İşletme sahibinin yanıtı4 ay önce
             Sn. Mehtap Kalemci değerli görüşleriniz ve memnuniyetiniz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.
Yağmur Melis AKKURT-7 ay önce
Geçen hafta babamı Nöroloji polikliniğine muayene getirdim. Gerekli muayaneden sonra tüm tahlil ve işlemler yapıldı 450 tl ücret ödedim. Bugün kontrole gittiğimizde ise reçete yazıldı ve babamn eskiden kullandığı ilacını kullanmaması gerektiği doktor tarafından söylendi – ki bu ilaç tansiyon ilacı gbi ciddi bir ilaç !. Sonrasında ilacı almak için eczaneye gittiğimizde ise ilacı SGK dan karşılanabilecek şekilde alabiliyor olmamıza rağmen, doktorun eksik girdiği bir tanı yüzünden alamadık. Doktora bu durumu çağrı merkezi üzerinden anlatmamıza rağmen ” ben bu ilacı almanız için başka tanı girmem almak istiyorsanız bu şekilde özelden alın” gibi bir söylemle karşılaştık. SGK dan alabilme hakkım varken sırf işinizi yapmıyorsunuz diye neden ben bu ilacı özelden almak zorunda kalıyorum ! Bu devletin verdiği bir hak. Kaldı ki şikayetlerimiz de bu yönde olmasına rağmen sadece doktorunuzun egosu sebebi ile bu ilaca bu tanı girilmedi ve ben SGK hakkımı kullanamadan bu ilaca 210 TL vermek zorunda kaldım. Bir de üstüne almak istiyorsanız gidin özelden alın gibi bir üslub ile karşılaşarak. Yazıklar olsun verdiğiniz daha doğrusu veremediğiniz hizmete. 66 yaşındaki babam sabah 10 dan beri eczanede bir oraya gdiyor bir buraya. Eğer rezil olmak ve aşağılanmak istemiyorsanız bu hastaneye gitmeyin. Bu şikayetim burda kalmayacak sağlık bakanlığının hangi şikayet birimi varsa kullanacağım. !
Gülay Yıldırım-9 ay önce
06.04.2021 tarihinde nedenini bilemediğim (böbrek ağrısı zannettiğim) bir ağrı nedeniye Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Acil Servisine başvurdum. Değerli hocamız Dr.Tayfun DEMİROĞLU’nun hikayemi dinleyip yaptırdığı tahliller sonucu sadece 3 saat gibi çok kısa bir sürede Uzm.Dr.Erdal Özgür GÖZETLİK’in de bilgisi alınarak “Mesane Tümörü” teşhisi konuldu. Bu kadar kısa teşhisin konulmasının bana verdiği güven duygusuyla hemen ameliyata karar verdim. İşlemlerin başlama sürecinde ameliyatıma giren çok değerli hocalarımız Opr.Dr.Nida Zafer TOKATLI, Opr.Dr.Tahir ZENGİN ve Uzm.Dr.Mustafa Uğur YÜKSEL (Anestezi) beni tek tek bilgilendirdi. En ufuk bir ameliyat korkusu yaşamadan ve pandemi koşullarına uygun koşullarda ameliyatım gerçekleşti. Ameliyat sonrası değerli hocalarımız tekrar gelip yapılan işlemleri tek tek anlattı. Kanatsız meleklerimiz hemşirelerimiz Hilal KOYUNCU ve Deniz GÜLUCU ‘nun özenli bakımları sonucu hocamızın uygun görüşü ile taburcu edildim. Hastane fiyatları verilen hizmete göre çok uygun. Otel konforunda bir hizmet aldım. Emeği geçen tüm sağlık emekçilerine şükranlarımı sunuyorum. Tüm Ankaralılara bu güzel sağlık merkezini ihtiyaçları halinde gönül rahatlığıyla ziyaret etmelerini öneriyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir