Özel MİM Hastanesi Ankara’nı Çankaya ilçesinde hizmet veren tam teşekkürlü bir özel hastanedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimser.  Alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve tüm çalışanlarıyla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. sizlerde Özel MİM Hastanesi hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve yol tarifinden kuruma kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Yıldızevler, Şht. Mustafa Doğan Cd No:57, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: +903129110101

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel MİM Hastanesi YOL TARİFİ

Özel MİM Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

sevim Oral- 3 ay önce

50 yıldan beri Ankarada ikamet ediyorum Avrupa standartlarının çok üstünde bir ilgiyi bir hizmeti ilk defa Mim Hastanesinde gördüm bütün personelleri yardımcı oldu ve güleryüzle karşıladılar beni hayrete düşürdü özellikle sinem hanıma yoğun ilgisi için ve ayrıca halime hanıma ilgisi için teşekkürlerini sunuyorum ayıca hastane yönetiminize böyle muhteşem bir personeli görevlendirdikleri için başarılarının devamını diliyorum. Bütün Türkiye genelinde örnek bir hastane olarak tanıtımıma sunulması tarafında sağlık bakanlığına öneriyorum . Tekrar sinem hanım kızımıza teşekkürü bir borç biliyoruz. Sinem hanımlar artsın bu ülkede. Facebook TA yayınlayacağım örnek sağlık personeli sinem hanıma tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

İlhan Pektaş- 1 ay önce

Oğlum Keremhan’ın sünneti için Özel MİM Hastanesinde Mehtap hanımla irtibata geçtik: kendisine gerçekten teşekkür ediyorum sünnet ile ilgili kafamızın içini kurcalayan tüm sorunları diyalog ile çözüp gerekli planlama ile sünnet gününü ayarladı, sünnet günü hastane personelinin sıcak davranışları (öğlen yemeği çok zarif bir davranıştı) güven vermeleri, hocamız Hacı Mustafa Dağ ile Selçuk beyin başarılı cerrahi operasyonu ile sünnet gerçekleşti, herkese tavsiye ediyorum

Tuğba Güngör- 7 saat önce

2.Subat 2022 tarihinde oğlum dustuğu icin hastaneye getirdim kolunda kirik falan var mi ogrenmek icin.Tamamlayici sigortam var.Anlaşması oldugu halde sistemlerinde bir sikinti var falan diyerek ordan giriş yapmak istemediler.Ama girişteki danişmadaki bayanlarin isteksiz ve bastan savar tavirlarindan bir tuhaflik oldugunu anladim. Allahtan Acil Dr vardi da insiyatif kullanarak bizi sikintidan kurtardi derdimize care oldu.Röntgenimiz cekildi ve dr muayene etti. Allah ondan ve Radyoloji teknikerinden razi olsun Ozellikle kendilerine tesekkur etmek istedigim için isimlerini aldim Dr. Kemal Kasap ve Tekniker Muhammed Sapak’a iyi niyetli tavirlarindan dolayi çok tesekkur ederim…Mim hastanesi bitmiş.Yakinda kapanir….Hastane demeye bin şahit hastane….

Fulden Natur-9 saat önce

İnsana insan gibi davranan, hasta psikolojisindrn anlayan, ilgili, güleryüzlü doktorlar ve hemşireler var. İki gün boyunca çok iyi bildiğiniz bazı özel hastanelerde hem boşuna sürünmüşüm hem de boşuna para vermişim. Keşke en başından buraya gelseymişim. Doğru düzgün hastane arıyorsanız buraya gelin. Acil Doktoru Murat Bey’e ve Dilek Hemşire’ye ayrıca teşekkür ederim.

Burak Kutlu- 1 ay önce

Acil den giriş yaptıktan sonra anneme yatarak tedavi uyguladılar.Bir adet serum takıldı sonrasın da taburcu ettiler ve üzerine 50 TL muayene 80 TL de serum ücreti aldılar. Sarı ve Kırmızı alanda olan hastalara uygulanan tedavide ücret alınmıyor diye biliyorum. Fatura istediğimde ise Bugun hafta sonu Pazartesi gönderelim dediler. Kaç kere aradım ne faturamı gönderdiler ne de geri dönüş yaptılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir