Özel Caria Polikliniği Muğla Bodrum ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Caria Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Eskiçeşme, Büyük İskender Cd., 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: +902523194979

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Caria Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Caria Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri

Merve Uysal – 2 ay önce
Eşimin rahatsızlığı için gittik, işlemlerimiz hızlı ve sorunsuz yapıldı, bütün ekibe teşekkür ederim. Özellikle danışmadaki beyefendi çok anlayışlıydı ve bize sürekli yardımcı olmaya çalıştı.
Hatice Pakatci – 2 ay önce
Hastalandığınızda beklentiniz doğru bilgilendirme, doğru tedavi ve güler yüzlü sabırlı bir ekipse hepsini burada bulabilirsiniz. Teşekkür ederim Caria Clinic!
samim duran – 2 ay önce
Çalışanları çok güler yüzlü, işlerinde tecrübeli ve temiz ortam. En iyisi beklemeden hızlı bir şekilde tedavi olabiliyorsunuz ki bu tatil yapanlar için çok büyük bir avantaj 🙏🏽
yigit Doğusoy – 2 ay önce
Almanya’da yaşıyorum. Hem PCR testi hem de oğlumun düşme kaynaklı sorunu için gittik. Gerçekten Almanya’da böyle hizmet ve güleryüz görmedim.Tekrar teşekkürler
Yavuz Güzel – 2 ay önce
Konu sağlık olunca, güvenin adresi caria klinik. Çok ilgilendikleri. Eksik olmasınlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir