Özel Ata Sağlık Hastanesi İzmir’in Bornova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Ata Sağlık Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Kazımdirik, 297. Sk. No:1, 35100 Bornova/İzmir

Telefon: +90 232 459 59 59

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Ata Sağlık Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Ata Sağlık Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
mustafa maden-
bir hafta önce
Üroloji uzmanı Opt Dr. Tarık ZENGİN beyefendi böbrek taşı düşürme konusunda çok iyi bir doktor. 1 aylık serüvenimde ilk önce kendiliğinden düşmesi için beklemesi düşmeyince böbrekte sıkıntı oluyor diye lazer ameliyatı ile böbrek taşını düşürmesi ve iki hafta sonra kateterin alınması konusunda çok iyi doktor olduğunu gösterdi bize. Hem Tarık beye hem de ekibinin ellerine sağlık, canı gönülden tebrik ederim.
Ercan Sağlar- iki hafta önce
1 Aralıkta hastanenizdeki başarılı ve sorunsuz geçen omuz ameliyat sürecimde güler yüz ve samimi ilgiden o kadar memnun kaldımki, fizik tedavi sürecimede gönül rahatlığıyla burada başladım. Gerek kayıt ve yönlendirmedeki Çağlar beyin motive eden sıcak yaklaşımı olsun gerekse fizyoterapistim Ezgi hanımın güleryüzlü ve bilinçli tedavi yöntemi olsun beni her geçen gün sağlıklı günlerime doğru adım adım yaklaştırıyor. Doktorundan hemşiresine, hastabakıcısından temizlik personeline kadar herkese takdir ve teşekkürlerimi sunarım. Canan SAĞLAR
Jeyan Aslan- bir ay önce
Bugün ata hastanesi ekibi ile tanışmış olduk…tlf.nu açan operatöründen, danışmada ki personel ve doktorlarından herkesin ilgi alâkasından dolayı tebrik ve teşekkürler ediyorum….üniversite öğrencisi kızımız 3 gündür halsizlik ve ishalden yemek yiyememekten şikâyet ederek devlet hastanesine gidiyor…ama ne bir tahlil yapılıyor ne de serum takılıyor…corona sebebiyle ortam pek hijyenik değilmiş…şikayete göre ilaçlar verilip eve gönderiliyor…tavsiye üzerine gittiğimiz ata sağlık hastanesine binlerce teşekkürler …yapılması gereken herşeyi yaptıkları için….Arkadaşlar inanın devlet hastanelerinde o kadar randevu almak için beklemeye değmez. .tabi hayatınız kiymetliyse..tekrar teşekkür ederim ata sağlık hastanesi
Buse Beysülün- bir hafta önce
10-15 şubat tarihleri arasında eşimin mide ameliyatı sebebi ile hastaneye yatışı yapıldı. Hastaneye ilk adımımızdan itibaren bütün personelin ilgisi bizi hayran bıraktı. Özellikle Taylan Özgür Sezer doktorumuz için soylenecek o kadar çok şey var ki öncelikle bize bir hasta gibi değilde hep abi kardeş hissiyatı verdi kendisine minnettarız. Ayrıca 4.kat hemsirelerimiz sena, simge, duygu, senem, Buse, çiğdem, ve melis hanımlara tek tek teşekkür ediyoruz. Hep gözleriyle gülen ilgileriyle bizi hayran bırakan bütün personele şükranlarımızı sunarım. İyi ki varsınız.
Burhan Ersan- bir ay önce
Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz temiz ve güler yüzlü personeli ile hastalarına yardımcı olan bir hastane. Özellikle K.B.B. Dr. Ahmet Hünkar Gökçe ve 3 Aralık 2021 yılında geçirmiş olduğum yüz felci nedeniyle fizik tedavimde çok büyük emeği geçen iyilesmeme vesile olan güler yüzlü işinin ehli fizyoterapist Ezgi Hanıma çok teşekkür ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir