Özel Çeşme Polikliniği İzmir’in Çeşme ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Çeşme Polikliniği Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sakarya, İnkılap Cad. No 109/A, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon: +90 532 612 22 45

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Çeşme Polikliniği YOL TARİFİ

Özel Çeşme Polikliniği

Yorumları – Şikayetleri
Selin Eren-
beş ay önce
REZALET REZALET REZALET!!! Çok özel hormon serumumuzu döktüler ve özür dilemek yerine olabilir gibi gayet özensiz ve isteksiz saygısız cevap vermeler. Eşim dikkat etsenize gibisinden uyarınca olabilir memnun değilseniz devlet hastanesine gidin diye aptalca konuştular. Hemen yanina başka hemşire geldi sesinizi yükseltmeyin demek şekli avazı cikana kadar bağırarati. İsim söylemiyorlar yakanl kartlari ceplerinde gizli. Sikayet etmek istiyorum diyoruz dikkate bile almıyolar. Balik baştan kokar işte. Baştaki hekim nasıl yüz verdiyse artik!.
Cezmi Eren- beş ay önce
Ölseniz bile gitmeyin. Personel berbat eğitimsiz ve kesinlikle terbiyesiz. Çok özel bir serum yaptırmak için gittik ve ilacın özelliğini ve hassasiyetini söyledik. Buna ragmen özensiz davranip ilacı döktükleri gibi özür dilemek yerine, “olabilir” “ne olmuş yani” “birşey olmaz” deyip geçiştiriyorlar. Hakkını aramaya kalktıgin zaman: halaaa olabilir, birşey olmaz deyip bağırıyorlar ama size sesinizi yükseltmeyin deyip kendini de bağırıp çağırıyorlar. Ne özür dilemek ne kusura bakmayin. Tam. Bir yobazlık. şikayet etmek için isim soruyoruz yaka kartları gizli saklı isim söylemiyorlar tamamen rezalet. Yetkili tek bir kimse yok. Güvenlik dahil yok. Gercek bir rezalet. Üstelik bu olaydan sonra birkac kişiye sorunca öğrendim ki bu ilk değilmiş.! Canınızi böyle yobazlara emanet etmeyin.
Aleyna- altı ay önce
Yazın bir o kadar yoğun olmalarına rağmen Covid-19 tedbirlerine uygun, ilgili, temiz ve titizlerdi. Doktor bey Güler yüzlü, bilgili ve ilgiliydi. Girişte sekreterler tarafından samimi bir şekilde karşılandık, tedavi esnasında hemşireler de oldukça güzel yüzlü ve ilgiliydi. Hepsine teşekkür ediyoruz🙏🏻
Şüheda Aydemir- beş ay önce
Çeşme’ de başka özel sektör olmaması ve devlet hastanesinin yoğun olması sebebiyle gittik, iyi ki gitmişiz Güleryüz’leri ve samimiyetleri ile bize moral oldular, tedavinin sadece serumdan ibaret olmadığını en güzel biçimde ifade ettiler , emekleriniz için çok teşekkürler iyi ki varsınız.
Ezginur Günaydın- beş ay önce
Çeşmede özel tek kurum olduğu için “parasıyla değil mi?” adı altında zorbalık yapma hakkını kendinde bulan, seviyesiz ve sonradan görme bazı insanların personeli yıprattığı bir kurum. Buna rağmen tüm ekibe ve doktor beye emekleri, saygınlıkları için cânıgönülden teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir