İzmir Ekol Hastanesi İzmir’in Çiğli ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. İzmir Ekol Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Ataşehir, 8019/16. Sk., 35630 Çiğli/İzmir

Telefon: +90 232 386 55 05

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

İzmir Ekol Hastanesi YOL TARİFİ

İzmir Ekol Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Akşın Kıvanç Mansur-
bir ay önce
22 aralik 2021 tarihinde İzmir Ekol hastanesinde Cenk Melikoğlu tarafından vajinoplasty ameliyati oldum. Ameliyat öncesine kadar herkes iyiydi ameliyattan sonra doktor dahil olmak üzere ekibi benimle ilgilenmediler.Hastanede enfeksiyon kaptım çok ağır bir koku vardi sürekli erteledikleri 2. Pansumanımı benim zorlayıp ısrar etmem ile ameliyathaneye indirip yaptılar. hastaneden taburcu edildim , epikriz raporumu bana teslim etmiyorlar.Ameliyat öncesi gösterilen gorsel ile benim ameliyatımın arasında çok büyük fark var , sonuc iyi değil ve pişmanım transkadinlara hiçbir şekilde doktoru onermiyorum tavsiye etmiyorum . Suan enfeksiyonlu bir halde bu yorumu yaziyorum.Ameliyata ikna edene kadar gerçekten ilgililer sonrasında herkes sizi bir kenara bırakıyor . Ameliyati olan varsa acilen iptal etsin kimsenin yaşadığım şeyleri yaşamasını istemiyorum . Doktoru en kısa zamanda resmi mercilere şikayet ederek hakkımı arayacağım… (NOT: YORUM EN ÜSTTE GÖZÜKSÜN DİYE 5 YILDIZ VERDİM!)
Onur Türkyılmaz- üç hafta önce
Resimden göreceğiniz üzere herşey legal ama etik değil. acilden giriyorsunuz pratisyen hekim bakıyor, birde doktor gösrsün diyor ve 350tl alıyorlar. geçmiş olsun.
Gülçin Çetin- bir ay önce
Oğlumun apandisit ameliyatını yapan Atilla beye teşekkür ediyoruz. Gerçekten hiç bir sıkıntı yaşamadık. O gece sabaha kadar kattaki tüm hastalarla ve oğlumla bıkmadan ilgilenen hemşiremiz Abdullah beye gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Gördüğüm en iyi hemşirelerden birine sahip olan Ekol hastanesi çokk şanslı. Genel cerrahi katı personeline selam ve sevgilerle hakkınızı helal edin.
onur çoşkun- bir hafta önce
Eşim 23 Kasım tarihinde estetik ameliyat geçirmişti. Ameliyatı gerçekleştiren doktor ve çalışanlara bir diyeceğim yok ama, Anestesi Uzmanı Dr. Tufan İlhan eşime nasıl bir narkoz verdiyse 10 saatte uyanamadı. Ameliyatı gerçekleştiren doktor, ameliyat bittikten sonra 1-2 saate odasında olur, demişti. 8 saat bekledim ve defalarca yoğun bakımı aratarak bilgi almak zorunda kaldım. Ve anestezi doktoruna hiçbir şekilde ulaşamadım. En azından bir ziyaret edip hastanın durumunu sorabilirdi. Gene de ameliyatı gerçekleştiren doktor ve hemşirelerin hatırına şikayetçi olmadım… Bir özür beklerdim.
Taygun Bozyiğit- bir ay önce
Galiba ilk kez bi hastaneye yorum yapıyorum, dahiliye polikliniğine gittim doktorlar çok ilgili ve ben derdimi anlatmadan anlayıp çözmeye çalışıyorlar. Hepsi çok güler yüzlü. Doktor Derya Güneş Karaciğer hastalığımın tedavisinde tüm süreçte ilgisini eksik etmedi..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir