Özel Yaşar Hastanesi NeredeÖzel Yaşar Hastanesi Nerede

İstanbul Florya ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Özel bir sağlık kuruluşudur. Özel Yaşar Hastanesi ile alakalı Bir Çok Detaylı Bilgileri Sizler için Web Sayfamızda Bir Araya Getirip Sizlere Yardımcı Olmak adına Paylaşmaktayız .Sizlerin Daha iyi bir Şekilde bulunan Adrese Gitmeniz İçin Bilgileri sizlere Paylaşmaktayız. Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir. Çünkü Bu bilgiler Güncellenip Değişebilir. Lütfen Özel Yaşar Hastanesi Hakkında Olan Görüşlerinizi bizlere yorumlarda Bildirirseniz seviniriz. Şimdiden acil Şifalar Dileriz.

Telefon : +902125435151

Adres : Kartaltepe, İncirli Cd. No:22, 34144 Bakırköy/İstanbul

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Özel Yaşar Hastanesi Yol Tarifi

Özel Yaşar Hastanesi 

Yorumları – Şikayetleri 

Aleyna Demir – 1 ay Önce

Ferah, temiz ve çok başarılı doktorlar olduğunu duyduğum bu hastaneye 1 yıldır düzenli geliyorum çünkü hem bel ameliyatı oldum fizik tedavi için hemde annemin kalp ameliyatı için çok bulundum. Ama asla tek sıkıntı yaşamadım ve aksine her konuda memnun kaldığım düşük fiyatlı bir hastane. Tavsiye ederim asla gözünüz arkada kalmaz.

Serkan Abdullah – 1 ay Önce

Girişte direkt muayene ücreti alıyorlar muayene odasına girince Covid testi yaptırmadan sizi muayene edemem dedi oradan da bir soygun amaçlılar sonra benimle aşı muhabbetine giriyor aşı olmadığım için ismin soyismin var Korona olursam dava edeceğim seni diyor bu ne rahatlık bu ne cüret bu ne terbiyesizlik Soyguncu bir yer kesinlikle…. aynı zamanda işe yaramaz saglıkta şiddete hayır ama bazılarının tahrik gücü çoook yuksek aşı madem bu kadar etkili bu kadar koruyor bu kadar güvenilir ve sen aşı olmuşsun ve korunuyorsun Benim aşı olmam seni niye ilgilendiriyor Bu benim problemim korkması gereken benım degil mi ılk ve son gıdişim asla adımımı atmam!!!!

Selvi Kızılkaya – 2 hafta Önce

Bugun saat akşam üzeri saat 7 de hastaneye gittim hastalığım yüzünden serum taktırmak için karşılaştığım muamele çok kötüydü nöbetçi olan hemşir serumumu zoraki taktı kaba saba sözlerde bulundu serumun pedalını son dereceye getirerek serumu 15 dakika Ka da bitmesini sağladı bittikten sonra serumu annem kendisi çıkardı ne doktorlar ne hemşireler bizi orda öylece bırakıp gittiler rezalet Bi hastane bence derhal müdahale edilmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir