Özel Enerji Fizik Tedavi merkezi Ankara halkına hastalarının yaşam kalitesini yükseltmek için güvenli ve etkin sağlık hizmeti sunmaya çalışan bir sağlık kuruluşudur. Donanımlı doktorları, etkin ve tecrübeli personeli, en yeni cihazlar ile faaliyet göstermektedir. Sizlerde Özel Enerji Fizik Tedavi merkezinden hizmet almak isterseniz aşağıda derlemiş olduğumuz yorumlar ve şikayetler kısmından faydalanabilir ve bu kurumdan sağlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşabilir aşağıda yer verdiğimiz yol tarifinden kuruma ulaşabilirsiniz. Özel Enerji Fizik Tedavi merkezi Ankara’nın çankaya ilçesinde hizmet veren bir tedavi merkezidir.

Adres: Balgat, Ziyabey Cd. No:34, 06520 Çankaya/Ankara

Telefon:+903122852540

Hizmet saatleri: 09.00-18.00 ve pazar günleri kapalıdır.

 

Özel Enerji Fizik Tedavi merkezi YOL TARİFİ

Özel Enerji Fizik Tedavi merkezi

Yorumları-şikayetleri

Ahmet Kürşad-6 gün önce
30 gunluk fizik tedavi surecinde tedavimi ustlenen Nur hanima. Dr Ali beye tesekkur ediyorum. Bu surecte guleryuzlu yaklasimlari ile yardimci olan diger arkadaslara da tesekkur ediyorum.
Yuksel Besugul-6 ay önce
Merhabalar biri 88 diğeri 82 yaşındaki halalarımın özel enerji fizik tedavi merkezindeki tedavileri sürecinde bizlere güleryüz, sabır ve birikimleriyle yardımcı olan, Dr. Levent bey ve Fizyoterapist Mustafa Beye teşekkürü borç biliriz.
Sevgi Genç-6 ay önce
öncellikle üç yıl önce omuzlarım için gelmiştim çok memnun kalmıştım yıne tercıhım Ali hoca oldu güleryüzü sohbetı insanı rahatlatıyor bu yıl benımle ilgilenen tedavımı yapan bırıncı kattakı Sibel hanımdan çok memnunum herkesın yardımına koşan her işi dört dörtlük yapan çalışkan mükemmel bir insan Allah böyle insanları başımızdan eksık etmesın herşey için kendısıne tşk edıyorum Allah kendısınden razı olsun ❤️
Mehmet Berhat Körkuyu-7 ay önce
İlgi ve alaka çok güzel. Güler yüzlü çalışanlar ve işinde başarılı kadrosuyla çok memnun kaldığım bir tedavi aldım. Özellikle fizyoterapistlerinden Nur Yetgin Hanım çok iyi ilgilendi benimle ve iyi bir tedavi sundu. Teşekkür ederim.
defne-7 ay önce
Kolay kolay kimse hakkında yorum yazmam insanları ve kurumları zor durumda bırakmamak için ama bugün ki muamele beni üzdü. muayene olamadan girişte takildim. Kızım için maske istedim olmadığını söyledi. Nasıl hiç mi yok dedim. Evet ne var bunda gibi bi yüz ifadesi takındı. Bir sağlık merkezinde maske olmaması çok ilginç… sonra kurumumum merkezinizle anlaşması olmadığı için faturayı nakit olursa verebiliyormuş muhasebeci izindeymiş yokmuş k. kart ile fatura kesemiyormuş. Muhasebeci olmadığında işlerin durması garip. Ki bir gün önce bana gelince muhasebecimizle görüşürsünüz demişlerdi. Neden izinde olduğu ve şu tarihte geleceği söylenmiyor.. çok üzüldüm böyle bir durumda bırakıldığım ve güler yüzle karşılaşmadığım için ki tavsiye üzerine gelmiştim. Muayene olmadan yaşatıldığım durum çok kötü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir