BURTOM MUDANYA Biyofiz Tıp Merkezi  Bursanın  Mudanya  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

BURTOM MUDANYA Biyofiz Tıp Merkezi Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:Güzelyalı Siteler, Ulutaş Park Sit 160 BA/BB, Bursa Asfaltı Cd., 16940 Mudanya/Bursa

Telefon:444 4 224

Hizmet Saatleri:08.00-21.00

BURTOM MUDANYA Biyofiz Tıp Merkezi YOL TARİFİ

BURTOM MUDANYA Biyofiz Tıp Merkezi

Yorumları- Şikayetleri

Hülya Atak – bir ay önce
Hastane personelini çok iyi ama çocuk doktoru Sinan bey kızımı 3 aydır her ay iğne verdi çocuğumun iyilestiremedi asla tavsiye etmiyorum çocuğuma tanlis tedavi uyguladı başka hstaneye gitdigimde öğrendim geniz eti varmış okdr iğne hap boşuna kullandık 3 aydırgereken yerlere sikayetimide ypcam yorumları okun insnlar gitmkde bı daha düşünsün
Nazlı Nazlı – 4 ay önce
1.5 aydır fizik tedaviye gidiyorum. İnanılmaz memnunum hepsi güleryüzlü. İlgilerinden de çok memnunum. Ama özellikle fizyoterapist Merve hanım çok başka. Ondan alıyorum terapiyi. Benim gibi kötümser bir hastaya bile çok güzel duygular aşıladı, moral verdi, hep güzel şeylerden bahsetti ve en önemlisi benden çok bana inandı. Çok fazla yol katettik. Çok faydasını gördüm.❤️ Ağrılarıma rağmen her seansım çok güzel geçiyor onun sayesinde. Hakkını nasıl öderim bilmiyorum. Fizik tedaviye gidecek olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. 10 yıldız olsa onu da verirdim.
Alev Gulec – 4 ay önce
Dahiliye Dr Hayati Kutlu beye teşekkür ederim eşimin şekerini düzene soktu, böbreklerini kurtardı yeniden hayata bağladı bizi. Tutarlı bilinçli çok sayğılı. Tekrar teşekkür ederim.
Başar Yıldırım – bir yıl önce
Merhaba ben helin… öncelikle ben burdan fizik tedavide bana yardımcı olan Hatice hanıma, güler yüzlü sevecen ve yardım sever yaklaşımından dolayı kendisine çok tesekur ediyorum .. fizik tedavi diyince hatice hanım olmalı…
Sezai Karak – bir yıl önce
Eşim gönül karakuş un tedavileri mudanya özel biyofiz tıp merkezinde yapılmıştır. Tedavilerden çok menmun kalmıştır.Gerek doktorlar gerekse diğer tüm personel çok ilgili alakalı ve güler Yüzlerinden çok menmun kaldık çok teşekkürler ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir