Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Atıfbey, Akçay Cd. No:266, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon: +90 232 252 01 07

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Damla Karaca-
iki ay önce 
Doktorumuz İlker Nalbant a ne kadar teşekkür Şükran minnet duygusu iletsem azdır. Irak dan yanlış yapılan tedavi sonucu Türkiye ye geldim ve İstanbul Ankara illerini hastaneleri gezdim 2009 doğumlu kızımızın sinüs tedavisi ,içinde kalan dişi ve kist olan ağız içi hastalığımıza İZmir dee tüm devlet hastaneleri önerilen doktorları gezmemize rağmen herkesin riskli, yüzde iz ,gelişimi engelleyecek bir tedavi olduğunu ve ameliyattan kaçındığı halde ,doktorumuz İlker beyin sayesinde kabusumuz çok güzel bir umuda dönüştü ve başarılı ameliyat operasyon ile ne yüzde bir görüntü bozukluğu nede gelişmeyi engelleyen bir durum olmadığını kistimizin alınıp sinüs içindeki diş in de alınması ile suan normal hayata dönüşümüzü doktor beyimiz ve yanındaki Güler yüzlü ilgili alakalı ve çocuğumuzu rahatlatan bir kardeşi kızı gibi davranan Selin hanıma teşekkürlerimizi bir borç biliriz doktorumuz ameliyat boyunca tüm süreçleri takip edip eve çıktıktan sonra gece gündüz sürekli telefon ile de irtibat halinde kaldık ve tüm sorularımıza tedirginliklerimize tüm sabır ve samimiyeti ile cevapladıayrıca hastane temizliği ve çalışan tüm arkadaşların samimiyeti için de cok teşekkürler
Emrah Şen- bir ay önce
Muayene odasının olduğu koridor pandemi önlemleri hiçe sayılarak iğne atsan yere düşmeyecek şekilde insanlar ile doluydu. Randevu saatinde gitmemize rağmen o koşullarda 20-25 dakika ayakta bekletildik. İçeride sorulan pek çok soru bir sonraki hastayı bir an önce alabilmek için geçiştirildi, toplam muayene süresi 5 dakika bile sürmedi. Devlet hastanesinde çok daha ilgili, size daha çok zaman ayıran doktorlar mevcut. Dr Aysel Yağız’ın verdiği ilaç bebeğimizin cildini daha kötü duruma getirdi. Ayrıca koridorda görevli sekreter hasta ve hasta yakınları ile senli benli konuşacak kadar laubali. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Bilge Aydilek- üç hafta önce
Dahiliye doktoru Mete Bey’den ailecek o kadar memnunuz ki. Yıllardır bütün aile olarak kendisine tedavi olmaya geliyoruz. İşini çok iyi bilen ve kullanan, güler yüzlü, yardımsever, harika bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederiz. İyi ki var. Umarım hastanenizin bünyesinde uzun yıllar kendileri hizmet verir.
Ayfer E.-  dört hafta önce
Tavsiye üzerine Gaziemir Cerrahi Tıp merkezi ne gittik. Dr Yusuf Yaşar Yıldırım için randevu aldık. Ancak yoğunluktan 3 gün sonrasina verebildiler. O gün nöbetçi Selin hanimmis. Durumumu anlattım,acil olduğunu söyledim. Birkaç yere telefon etti. Bir gün sonrasina randevu ayarlayabildi. O kadar samimi ve iyi niyetli çalışanları var ki. Selin Demirtaş a ve sekreter Oya hanıma çok teşekkürler. Ayrıca doktorumuz çok güler yüzlü ve bilgili.
rafet kara- bir hafta önce
Daracık kolidorda 30 kişi bekliyoruz. Randevu saatimiz 09.50. Saat 11.15 oldu halen muayene bekliyoruz. Doktorların kalitesini bilemem ama işleyiş Sgk hastanesini aratır durumda

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir