Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi İzmir’in Gaziemir ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Sevgi, Nevvar Salih İşgören Cd. No:16, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon: +90 232 290 93 01

Hizmet Saatleri: hafta sonu, 24 saat açık- hafta içi, 08.00-17.00

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi YOL TARİFİ

Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Murat Devren-
bir ay önce
Poliklinik doktorları servis hemşireleri ve cerrahları gayet başarılı ve alanında uzman hekimler. Ancak büyük bir acil durumda asla buranın aciline gitmeyin. Çünkü imkânları ve acilde nöbet tutan hekimleri yetersiz. Hemen ilk müdahaleyi yapıp başka hastanelere sevk ediyorlar. Vakit kazanmak adına başka hastanelere gidin. Ancak ufak tefek acil müdahaleler için gidilebilir. Cerrahları ve servisleri gerçekten çok başarılılar. Hastanenin servisleri de gayet geniş ve ferah.
Gamze Şahin- bir hafta önce
Bucadaki devlet hastanesi acil bölümü çok kötü olduğu için burada ki acil bölümüne geldik.Doktorlar çok iyi çok ilgili fakat cok fazla kalabalik oluyor acil mudahale alanlari bu kadar yoğun olmamalı daha fazla doktor çalışmalı. Bucadaki ve Gaziemirdeki iki devlet hastahaneside çok fazla yoğun olmasına rağmen çok küçük insanlar bu şekilde madur edilmemeli.
Gamze Nur Süleyman- beş gün önce
Kadın doğum dru Enis Arif Seyhun ! Eğer yorulduysaniz yerinizi daha genç doktorlara bırakabilirsiniz kimse sizin asık suratınızı cekmek zorunda değil . Beyefendi konuşurken yüzüme dahi bakmadı. Okumuş olmanız sizi insanlardan daha üstün yapmaz eğer egonuzu bir kenara bırakıp mesleğiniz olan doktorluk üzerine yogunlasirsaniz bir işe yarayabilirsiniz.
Abdullah Çelik- bir ay önce
Eğer bu yorumu başhekim okuyacaksa çok güzel olur göğüs hastalıkları bölümündeki masa başındaki kayit sekreteri bayan calisaniniza biraz insanlar ile ilgili itesim eğitimini verin yoksa o arsız arlanmaz cevap verisleri konuşmamızda dahi izin vermemesi bugün sağlıkta şiddete yönelik bir olay yasanabilirdi bu bayan calisaniniz maalesef çok eğitimsiz ve sivri dilli maalesef başkası benim kadar sabırlı olmayabilir.
Nadiye TOPRAK YALÇIN- beş ay önce
Sıfır puan olmadığı için bir yıldız işaretlemek zorundayım ama hakkı esasen SIFIR dır. Cumartesi Hastanenin acil bölümüne gittik (kuduz aşısı 2. Doz için, hafta sonu sadece acil yapıyor özellerde de her hastanede de yok. Belirli hastanelerde var bu aşı). Çocuğum için gittik, 10 yaşında olmasına rağmen tam 4 saat umursamazca beklettiler, bir sürü hastanın girip çıktığı her türlü mikrobun olduğu acilde hemde. Doktorun Vurduymaz tavrı da insanı çileden çıkaracak gibi. Sadece sistemden hemşireye yönlendirecek( aşıyı da hemşire yapacak kendi yapmayacak) yönlendirmiyor birtürlü 3 kez söyledim doktorun umru değil aciliyeti yok deyip 10 yaşında çocuğu 4 saat bekletecek kadar vurdumduymaz ve insafsız bayan bir doktor. Acaba kendi çocuğuna böyle bir muamele yapılsa ne hissederdi?

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir