Özel Gediz Tıp Merkezi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Gediz Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: İnönü, 682. Sk. No:2, 35380 Buca/İzmir

Telefon: +90 232 275 22 22

Hizmet Saatleri: her gün, 08.30-00.00

Özel Gediz Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel Gediz Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Serap Yıldız-
on ay önce
Sırf tahlil parası alabilmek için guatr var sende uzaktan belli denildi tahlil sonucu çıkınca guatrın var yavaş çalışıyor denildi hıc bı tedavı onermedı bı ay sonra gel yıne tahlıl yapalım denıldı ben o an anladım para tuzagı oldugunu benden önce giren hastayada aynı seylerı bıre bır soledı Hakkı Bey megerse bende guatr yokmus degerlerım normalmıs baska doktora gosterdım ınsanları kandırmaya telaslandırmaya hakkınız yok bırdahaa orayı tercıh etmeyecegım gediz subesı
Tülay Tunç- on ay önce
Gayet memnunum özellikle kadın doğum çocuk doktoru göz. Devlet hastanesi nde yer bulamıyoruz. Cüzzi miktar a muayene oluyoruz daha ne olsun.
Busra Turk- bir yıl önce
İzmir Gediz de bulunan Gediz tıp merkezine iki kere gittim . Göz doktoru ve kadın doğum dışında bütün doktorların işten ayrıldığı söylendi. Bu nasıl saçmalık dahiliye yok kulak burun boğaz doktoru yok böyle tıp merkezi mi olur
Cihan Ates- üç yıl önce
Saglik personeli yok hepsi eytimli SATIS TEMSILCISI saglik aramak icin degil para harcamak icin birebir!!!!!
Fatih Orhan- dokuz ay önce
Aşırı yavaş bı işleyiş var

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir