Tınaztepe Hastanesi İzmir’in Buca ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Tınaztepe Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Tınaztepe Mahallesi, Ahmet Piriştina Blv, 35400 Buca/İzmir

Telefon: +90 232 454 14 14

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Tınaztepe Hastanesi YOL TARİFİ

Tınaztepe Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri
Celahaddin Atahan Türk-
bir ay önce
Dün gece 4 sularında (02.01.2022), ateş, şiddetli baş ağrısı, kusma belirtileriyle acile geldim. Veznedeki renkli gözlü kayıt alan arkadaş ne kadar kaba ya? Hastalıktan geberiyorum, sistem dondu biraz bekleyin diyor. Hastalıktan gebereceğim, biz geçelim siz sonra işlersiniz sisteme diyoruz, tamam geçin diye “bağırıyor”. Böyle patavatsızlık olmaz. Terbiyesini takınsın o arkadaş. Ben ölünce işler herhalde sisteme artık 😀 Onun dışında hemşire ve doktor arkadaş çok kibardı. İlgilendiler çok sağolsunlar.
Miss Chanel- bir ay önce
Doktorları iyi ama hemşireler çok ilgisiz bir gece yattım. Ancak çağırırsan geliyorlar. Ölsen umurlarında değil. Yüz kere yanlarına gitmek gerekiyor. Sanki zorla iş yapıyorlar. Yemekler cok kötü. Hastaya çorba gelecekti sözde çorba yok dediler. İki tane bisküvi getirdiler. Yani kısacası kimse kimsenin umrumda değil. Bir daha buraya geleceğimi sanmıyorum. İyi bir tecrübe degildi bizim için. Sevgiler
Seçil Saydam- iki ay önce
(Aşağıda yapmış olduğum yorumdan sonra, cevapladığınız üzere mail adresine iletişim bilgilerimi vs bıraktım, ancak hiç bir dönüş olmadı. Bu yorumların değerlendirildiğini hiç düşünmüyorum. Otomatik gelen cevaplar sadece.) Bu kadar kötü ve ilgisiz bir özel hastane olamaz. 2.kattaki hemşire ve hastabakıcılar çok tafralı, ilgisiz. Her ne istersem en az 3 kez tekrar tekrar gidip söylemem gerekiyor. En sonunda sonda taktırmak için takılana kadar başında bekledim. Paranızla rezillik açıkçası. Çoğu devlette hizmet daha iyi. Hemşireler azarlıyor… Bu stresli ve sıkıntılı süreçte çekilecek durum değil. Allah bir daha bu hastaneye düşürmesin!!!👹
Gizem Yıldız- iki hafta önce
Randevuyu önceden aldığımız halde, randevu saatinde doktorun ameliyatta olduğunu söyleyip başka doktora da yönlendirmediler. Bir de biz size ulaşmışızdır iptal etmişizdir diye üste çıkmaya çalıştılar. Devlet hastanesinden beter durumdalar.
Hamza Sevengül- iki hafta önce
Gelmeden önce Dahiliye bölümünde Tayfun doktoru çok araştırdım. Gelen herkesin memnun ayrılması sonucu tedavimi gerçekleştirmesi için ben de doktor Tayfun ‘dan randevu aldım. Çok güleryüzlü bir doktor kendisi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir