Özel Hayat Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Özel Hayat Hastanesi  deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Hayat Hastanesi  , yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Elmasbahçeler, Ankara Yolu Cd. No:44, 16230 Osmangazi/Bursa

Telefon:444 2 362

Hizmet Saatleri:24 saat hizmet vermektedir.

Özel Hayat Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Hayat Hastanesi

Yorumları- Şikayetleri

Hayata Dair Herşey 16 – 7 ay önce
Birimler arası diyalog biraz zayıf, wifi hizmeti var ama çalışmıyor maalesef, aşırı yoğun olduğu için olabilir.Bekleme odası koltukları bir garip 🤷‍♀️ Bunların hepsi için 1 yıldız kırdım. Op.dr.Servet Yetkin in ekibinden ve genel manada 
Murat Can Eşme – bir ay önce
Bu hastanede tüp mide ameliyatı oldum belki düşünenler varsa diye içten görüşlerimi yazmak istedim. Öncelikle Evren Dilektaşlı hocamı 2015 yılından beri tanıyorum ve takip ediyorduk çok titiz ve işinin ehli bir insan tanıştığınızda pozitifliğini görünce sizde anlayacaksınız ki emin ellerdesiniz. Tabi sadece bu değil ameliyat sonrası da hemşireler hastane personeli herkes o kadar özenli o kadar titiz ve dakik çalışıyor ki görmeniz lazım. 8. Kattaki tüm hemşire temizlik görevlisi personel kim varsa haklarını helal etsinler hepsinin emeğine sağlık. Evren hocama ve yardımcısı Duygu hanıma da ayrıca tekrar tekrar teşekkür ederim herşey için. Aklınızda soru işareti kalmasın gidin sorun danışın pişman olmayacaksınız.
Nezih Gunsever – 5 gün önce
Annemin mide ameliyatını Murat Uzuner gerçekleştirdi. İşinde çok başarılı bir hekim ameliyat öncesi sonrası hasta bilgilendirme hasta takip açısından mükemmel diyebilirim . 6 gün boyunca 8. Katta yatış yaptık . Odalar güzel temizlik çok iyi , personel güler yüzlü , oda temizliği gün içinde sürekli yapılıyor . Hemşireler çok ilgili ve işlerinde iyiler . Özellikle Hatice Hemşire annem için moral kaynağı oldu . Olumsuz olarak kapılar çok sert kapanıyor ve çok ses çıkarıyor çözüm bulunmalı
ZEYNEP DÜRTEK – bir hafta önce
Hastane işleyiş ve düzeni zaten bir çok hastaneye gore çok iyi, Annem ve babamın tedavisinde rahatlıkla danisabildigim Dr Kemal Serce, Dr. Muhittin Pekuz ve Dr Ayşen demirci ye ilgili ve alakalari için ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Müşahade birimindeki Merve inan hemşire hanıma cokk teşekkür ederiz ilgisi alakası ve ozelliklede insanlığı icin.
mehmet duran – bir ay önce
Özel Kalem Rabia hanımın hastaneye “doktor beyle görüştüm gelebilirsiniz”diyerek bizi hastaneye çağırıp önce doktorun HASTA HAKLARI Elif Hanım yanında mahalle ağzı söylemlerine maruz kaldık. Sonrasında Rabia Hanımın “ne var yani doktor tabii ki küpe takarken yanağını sıkacak, çocuk bu kıpırdar, doktor önlüğü giydirelim birine özür dilesin bu mu yaaani” diyerek biz özür beklerken davet edilen yerde azar işittik. Bunun sorumlusu artık kimse neden işlem yapmıyor. Neden çocuğa uygulanan şiddete DUR denmiyor susuluyor, doktorun neden 7-8 aydır durumdan haberi yok ve yazılı savunması neden istenmedi. Ayrica KBB doktoru Mustafa necat ketani karının ağzıyla konuşma erkek erkeğe konuşalım gibi kelimeler kullanıyor ve hastane bu duruma sessiz kalıyor. Kızımın kulağını uyuşturma dan deliyorlar. Ne kadar canının yandığını siz tahmin edin şimdi ise kulak delme yaparken uyuşturarak yapıyorlar. Kızımı resmen kobay olarak kullandılar.
Şeyma Tükenmez – bir ay önce
Kbb doktoru x bey in muayenesinden memnun kalmadık. Annem bugün muayeneden birkaç saat sonra fenalaştı başka bı ozel hastaneye acile gittik ve yapılan işitme ve denge TEST sonucu kristallerin çok oynadığı tespit edildi ve ilaç yazildi. İki gün dikkat et geçmezse gel ifadesi çok üzücü. Zaten bir aydan fazladır kadincagizin başı döndüğünü ve çaresini bulamadığımizi söyledik size 😔 Hastane yönetiminin telafi çabası için teşekkürler, umarım söz konusu doktor beye elestirimizi ve memnuniyetsizligimizi iletirsiniz.
Mersiye Özcan – 2 hafta önce
Dr. Servet hocama ameliyat oldum. Sürecimiz o kadar güzel ve rahat geçti ki hastaneden çok cok memnun kaldım çok güzel bir ekibi var herseyi tamamen disiplinli ve anlamlı hemşiremiz Ömer Faruk beye çok çok teşekkür ederim. İyisi geldik. Ailemizden 3 kişi Dr. Bey tarafından şifayı kavuştu Allah hepsinden razı olsun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir