Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bursanın Yıldırım ilçesinde bulunan üniversite hastanesine bağlı bir diş hastanesidir. Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ağız ve diş sağlığı ile ilgili çeşitli rahatsızlıkların tanısının konduğu, tedavisinin yapıldığı ve rutin kontrollerin gerçekleştirildiği sağlık kuruluşudur. Kendi alanında uzman bir çok diş hekimi ve personel bu hastanenin çalışan kadrosunu oluşturmaktadır.Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde İmplant,Diş çürüğü,Dolgu,Kanal tedavisi,Diş kaplama,Diş eti hastalıkları,Ağız, diş ve çene cerrahisi,Diş beyazlatma,Ortodonti,Diş protezi,Röntgen ve görüntüleme,Estetik diş hekimliği uygulamaları gibi birçok uygulama yapılabiliyor.  Aynı zamanda bu diş hastanesinde koruyucu diş hekimliği uygulamaları da gerçekleştiriliyor. Ağız ve diş sağlığının son derece önemli olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu nedenle herhangi bir sağlık sorunu yaşamıyor  olsanız bile olası hastalıkların erken dönemde tanısının konabilmesi ve oluşmadan önlenmesi  için düzenli olarak muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. aşağıda bulunan  yorum ve şikayetler kısmına bu hastaneyle ilgili düşünce ve görüşlerinizi belirtebilir, hizmet alacak insanların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz..

Adres:Şükraniye, 3. Hastane Sk. No:11, 16320 Yıldırım/Bursa

Telefon:+902243605219

Hizmet Saatleri:24 saat açık

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi YOL TARİFİ

Duaçınarı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Yorumları-Şikayetleri

Deniz Deveci – bir ay önce
Bir aydir bekliyoruz cocugun disi agriyor dun gittik cocuk dise baktirin dedi yolladi.iki ay dahami bekliycez ? Buradaki doktorlar helal para kazanmiyor.hakkim haram olsun. Burasi kapatilmali. Kimseye bakmiycaksan orada durup bedava para kazanma ozaman.
Hatice Altındağ – 2 ay önce
Yarına randevum var kaç aydır almaya çalıştığım sonunda alabildigim ! Bu sefer de yarın grev olacağından dolayı hastalara bakılıp bakılmayacağı hk. Bilgi almak için Dakikalardır aralıksız arıyorum.acip geri kapatıyorlar. Bir bilgi vermek bu kadar zor olmasa gerek… Sorumluları alaha havale ediyor hakkımı helal etmiyorum.
ALPER – 3 ay önce
Duaçınarı, iddiasına göre MHRS veya 182’den randevu alıp, öyle gelin diyor. Pandemi süresince doktor randevusu almak hayal oldu. Her şey NORMALLEŞTİ. Fakat insanlara randevu hakkı tanıyan iki yol tıkandı. Altı aydır düşen dolgumu yaptırmak için uğraşıyorum. Hastaneler Pandemi ilk aylarına oranla aşı sayesinde ARTIK ESKİSİ GİBİ KALABALIK değilse, ilgili bölümlere randevu neden alınamıyor? PES doğrusu…
Özal Bircan  – 3 ay önce
Arkadaşlar 2tane diş çektirdim.kaplama yapılması uygun görüldü ama ücret alınıyormuş sigortam var lakin fiyat hakkında bilgi vermiyorlar.2 hafta sonraya randevu verdiler.Yaptiran varsa beni aydınlatabilirmi?
Merve Elif Ezer – 5 ay önce
Diş hastanesi değil de tımarhane gibi, kafasına göre diş çeken mi dersin, beton döker gibi dolgu yapan mı… İyi birisine denk geldiğim olmadı varsa alınmasın. Bunun dışında hayatım boyunca gördüğüm en kötü diş hekimi olan Berna DELİORMAN’a gitmenizi tavsiye etmem.
R – 6 ay önce
Melikşah Gündüz doktor için söylüyorum dolgu bittikten sonra ağrı apse olur mu olmaz mı bir şey söylemedi şuan dudağım burnumun sol tarafı tamamıyla şiş başka bir hastaneye gidip ağrı kesici vurdurdum o yetmedi şişlik için yine acile gitmek zorunda kaldım
Funda Funda – 4 ay önce
Diğerlerini bilmem de iyiki Mustafa cirit, Çok guleryuzlu ve işin ehli bı Dr Hiç tersleme ya da kötü davranma yok İlk defa bı devlete ait dış hastanesinden mutlu ayrıldım..teşekkürler Dr bey
Rana – 6 ay önce
Dolgum açık kaldığı için bu hastanede yenilendi fakat eskisinden daha fazla ağrımaya başladı şuan dayanılmaz bir durumda doktorum ağrı vb olduğu durumlar için ilaç yada bir bilgilendirme bile yapmadı .
arda baş – 2 ay önce
bu hastanedeki cogu doktorlara ciktim ama suan rauf akdurgut beye gidiyorum az konusan öz konusan bir doktor ancak bu sebeblede isine odakli bir doktor tavsiye ediyorum..

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir