Özel HRS Hastanesi Ankara’nı Çankaya ilçesinde hizmet veren tam teşekkürlü bir özel hastanedir. Sağlığınız ve mutluluğunuz için tüm bilgi ve deneyimlerimizi modern tıbbın gerektirdiği teknolojiyle buluştururken, kalite ve tıbbi etiğe uygun hizmet anlayışını benimser.  Alanında uzman doktor kadrosu, deneyimli sağlık personeli ve tüm çalışanlarıyla hasta memnuniyeti odaklı bir sağlık hizmeti sunmaktır. sizlerde Özel HRS Hastanesi hizmet almak isterseniz aşağıdaki yorum ve şikayetlerden faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer verdiğimiz iletişim bilgilerinden ve yol tarifinden kuruma kolayca ulaşabilirsiniz.

Adres: Güvenevler, Güneş Sk. No:14, 06690 Çankaya/Ankara

Telefon: +903124576600

Hizmet saatleri: 24 saat açık

 

Özel HRS Hastanesi YOL TARİFİ

Özel HRS Hastanesi

Yorumları-şikayetleri

Elif Naz Demirbaş-4 hafta önce
Cumartesi akşam zaten acil bir durum için gittiğimiz hastanenizde daha güleryüzlü karşılanmayı tercih ederdik. 10 sene önce ablamın doğum yaptığı ve çok memnun kaldığımız hastaneniz bu sefer bizim için sınıfta kaldı. Doktorun ilgisi çok iyiydi ancak giriş personeliniz çok suratsız ve gergindi.
Guney Tellioglu-bir ay önce
Hijyen ve tedbir konusunda oldukça başarılı, hastane çalışanları, personeller oldukça ilgili ve güler yüzlüydü, Ankara’da tercih edilebilecek sayılı hastanelerden birisi olduğunu söyleyebilirim 🙏🙏 Çok memnun kaldım.
RABIA CEVIK-2 ay önce
MERDİVEN ALTI SAĞLIK… Hastaneye özel bir doktorun hastası olarak gittim. Histeroskopi ameliyatı için giriş yaptık. Aşağıdan sizi odanıza çıkaracağım diye gelen personel beni yoğun bakım ünitesinde sıra sıra yatakları olan perdeyle bölmelere ayrılmış karanlık kasvetli havasız bir yere götürdü ve eşimle birlikte şoke olduk. Oda istedik boş odamız yok olunca alırız dediler. Meğer bu bir taktikmiş sonradan anladık. Refakatçim ben ameliyatta iken nerede bekleyeceğini bilemedi dinlenemedi rezil olduk. Şehir dışından gelmiştik. Ameliyattan çıktım aynı odada gözümü açtım. Ben ameliyatta iken eşim aşağıya inmiş mecburen. Tekrar yukarıya çıkmak istediğinde içeri girememiş. Orası yoğun bakım giremezsiniz demişler. Trajı komik durumlar yaşadık. Birkaç defa herkesin hastaların ve personelin ortak kullandığı tuvaleti kullanmak zorunda kaldım. Ameliyattan sonra enfeksiyon geçirdim ve sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Sözün özü adının önünde özel yazıyor ama asla özel değil. Şimdi bu muamele artık devlet hastanelerinde bile yok.Tek kelimeyle rezil bir hastane. Özellikle özel doktorun operasyonu için asla tercih etmeyin. Bilseydim doktorumun anlaşmalı olduğu diğer hastaneleri seçerdim. Özel hastane olduğunu beyan edip sağlığı bu kadar ayaklar altına alan bu kötü hastaneyi ve yönetimini esefle kınıyorum
burçin Kocaman-2 ay önce
Kuzenimin tüp bebek deneyimiyle Hrs ile tanışmıştım. Tarık hoca ve ekibiyle başarılı geçen bu süreç arkasından doğumda burada gerçekleşti, doktorlarından tutun hemsirelerine doğum esnasındaki tüm görevliler hepsi çok güleryüzlü ve özveriliydi.. doğum sonrasında bebekle ilgili titizlikle yardımcı oldular Rabia hemşire çok güzel yönlendirmeler yapıyor ve inanılmaz yardımcı..kuzenim doğumdan sonra çok sağlıklı bir şekilde kilo verdi bende bu sayede diyetisyenleriyle tanıştım.bu konuda da oldukça başarılılar. Temizlik titizlik çok iyiydi. Bu konuda yazılan eleştirileri haksız buldum. Özetle rahat bir hamilelik doğum ve doğum sonrası diyetisyen hizmetleri çok iyi kesinlikle tavsiye ederim.
Alya Ulusal-bir ay önce
Geçen hafta hastanenizin kozmetoloji bölümüne başvurdum ve çok memnun kaldım. Mediha hanıma ve hijyen kurallarına dikkat eden tüm hastane çalışanlarına teşekkür ederim. Özen gösterdiğiniz için çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir