Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Bursanın nilüfer ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri, gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası  Yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için tasarlanmış odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir her biri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz.

 Adres:No:, 75. Yıl Blv. No:8, 16140 Işıktepe Osb/Nilüfer/Bursa

Telefon:182

Hizmet Saatleri:08.00-17.00

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası YOL TARİFİ

Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası

yorumları-şikayetleri

ibrahim vardar – bir yıl önce
İki yıldız değil aslında hak ettiği de yine tek yıldız olmasın deyip iki yıldız veriyorum. Poliklinik kısmını kullanmadım, o nedenle o tarafa dair bir şey söylemem pek mümkün değil. Ben idari kısmı sıkça ziyaret ettim. Her ne kadar işini yapanları ayrı tutmak gerekiyorsa da genel çalışan durumu, sabah kalktık geldik, akşam olsa da eve gitsek modunda. İşyerinde iken de iş yapmaktan çok muhabbet ve sohbet ile vakit geçmekte. Gerçi bu durum genel olarak bir çok kamu kurumunda mevcut zaten. Muhabbete ara verdiklerinde siz de işinizi halledebiliyorsunuz.
FIRAT USTE – 2 yıl önce
Diş kısmı için gittim üstelik ağrı içindeyken. Randevusuz bakmıyoruz sadece ilaç yazılıyor burada muayene olmuyor dendi. Beşevlerdeki ağız sil sağlığına yönlendiriyor oraya gidiyorsun bu defa da orası randevu alın gelin diyor. Randevuya bakıyorsun en erken 10 gün sonra var. 200 300 lira para verip özele gidiyorsun. Sanki o para kolay kazanılıyor. Sigorta var ama neye var bilmiyorum. Bütün devlet hastaneleri öylesine giden emeklilerle dolu. Evde sıkılan hastaneye geliyor. Sırf klimalı diye hastaneye gelen var. Nasılsa ulaşım da bedava. Ne diyeyim ki absürd bir memleket…
Ramazan ÜNAL – 2 yıl önce
Kesinlikle en düşük puanı hakeden bir yer. Sebebi mi? Hizmet kalitesi vasat. İki seferdir randevu saatine sadık kalınmıyor.
murat hastane – 5 yıl önce
Bursa Batı Bölgesinde Diş sağlığı hizmeti.
Erkan Özkul – 3 yıl önce
Devlet kurumu Kamu Hastaneler birligi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir