Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Yunus Emre, 4025. Sk. 38/A D:No:38 35130, 35130 Karabağlar/İzmir

Telefon: +90 232 253 40 40

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Alaattin Göneş-
beş ay önce
Aklınız varsa gitmeyin Tam bi soygun yeri Doktorların bişey bildiğide yok Bildikleri tek şey Gereksiz tahliller yaptırıp Paranızı almak
Zeynep Ada Haklı- on ay önce
Kulak burun bogazcinin koridordan muayene ettiği bir çocuğa bagırdığını duydum, kendi kendime, yok buraya kesinlikle çocuğumu muayene için getirmem dedim.!!! Bir belim ağrıyor dedim on protokolde ki sekreterler bel röntgeni bel mr.i, beyin mr.i bir sürü şey çektirmem için beni sevk ettiler, amaçları sadece her işlem için kredi kartınızdan para tahsil etmek!!!!
Melek Durmaz- bir yıl önce
razelet bir hastane daha bu sabah gittik ve sekreter sanki arkadaslariyla pijama partisinde gibi yayılmış koltuğa oturdugu yerden niye geldiniz diyor kusura bakmayın rahatsız ettik(!) doktor beyde kurulmus masasina siz ulturason olan hastaneye gidin diyor ben hayatimda boyle bi sacmalik görmedim bu ikinci oluyor aşırı ilgisiz ve yetersiz bir hastane hatta hastanenin tek amacı cadde kenarında süs olsun diye yapilmis gibi. gercekten tek kelime ile rezalet bi yer hastane bile demek istemiyorum.
Ömer Öcal- bir yıl önce
Her ne kadar iç acıcı yorumlar okumasamda .annemin 20 yıllık tümörü olduğunu bu hastane keşfetti. Ve açıkça bu ameliyatı iyi bi hastanede yaptirmamiz gerektiğini bize detaylı bi şekilde anlattılar.annem ameliyat oldu şimdi iyi teşekkür ederim.
Kamil Aksoy- on bir ay önce
Parasıyla rezil olmak isteyen herkes gidebilir kişiye saygıları yok sonucları almaya gittim genel cerrahi doktoru isim de veriyorum ali kayabay adama bişey soruyorum dinlesene diye sert tepki veriyo işletmenin dinamik diksiyonu düzgün güler yüzlü insanları çalıstırmasını tavsiye ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir