Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi İzmir’in Karabağlar ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Basın Sitesi, İnönü Cd. 471/A, 35000 Karabağlar/İzmir

Telefon: +90 232 244 16 16

Hizmet Saatleri: pazar, kapalı- cumartesi, 08.00-12.30- hafta içi, 08.00-17.30

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Suat Sellum-
üç hafta önce
Doğa Tıp Merkezi yıllardır geldiğim ve hep memnun olarak ayrıldığım sağlık kurumudur. Doktorlarından çok memnunum hastaya karşı ilgi alaka ve tutumlar harika. Personeller son derece güler yüzlü ve ilgililer.
cihan saribudak- iki hafta önce
Ben Almanyada yasayan bir Müsterisi olarak Doga Tip Merkezinden cok Memnunum. Her Türkiye ye gelisimimizde mutlaka Doga Tip Merkezine ugrar, tüm saglik Kontrollerimizi ailecek yaptiririm. Almanyada check up larda Doktor larin bulamadiklari sorunlari Doga Tip Merkezindeki Doktor lar hemen tesis edip buldu. Fiyatlari bize göre cok uygun ama TR icinde verilen hizmet karsiliginda uygun.
Arzu Sari- iki hafta önce
Merhabalar,tabiki hiç kimse hasta olmasın.Ama olurda yolunuz hastaneye düşerse mutlaka Doğa tıpa gidin derim.Ben bütün bölümlerine muayne olmuş bir kişi olarak tavsiye ediyorum .Doktorlarıda çalışan personel de çok iyi.
Demet Memiş- üç hafta önce
Karşılayandan,doktoruna,hemşiresinden,tüm personeline kadar herkes çok tatlı ve çok ilgiliydi.Annemi getirmiştim Doğa Tıp merkezine çok ama çok memnun kaldık.Herkese çok teşekkür ederiz.Ortapedi ve üroloji bölümüne ayrıca teşekkürler.
GÜLİZAR ASLAN- üç hafta önce
Bugun doga tıp merkezindeydim , kayıttaki personeller ilgili ve hızlı kayıt islemlerimi biran önce halledip randevu saatimde beklemeden muayenemi oldum cok memnun kaldım

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir