Özel Karataş Hastanesi Acil İzmir’in Konak ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Karataş Hastanesi Acil Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Barbaros, 336. Sk. No:37 D:39, 35260 Konak/İzmir

Telefon: +90 232 441 41 70

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Karataş Hastanesi Acil YOL TARİFİ

Özel Karataş Hastanesi Acil

Yorumları – Şikayetleri
Sevda Solak-
üç ay önce
Özel Karataş Hastanesi çok iyi doktorları yer aldığı kaliteli bir ömür abonenin yapıldığı fiyatların ne olduğunu gayet iyi geceler En çok da odanın temizliğini hayran kaldım nasıl çabuk geliyor
Duygu Turcan- bir yıl önce
Merhaba hastanenize ortopedi polikliniğinde muayene oluyorum. Tamamlayıcı sağlık sigortamız olduğu için işlemlerimizi anlaşmalı kurumlar halil ibrahim bey yapıyor. Kendisine ve kurumunuza ilginizden ve desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim iyi ki tedavimin devamını hastanenizde yaptırıyorum hiç pişman değilim.
gökçen S- bir yıl önce
Bu hastaneye ilk defa gittim. Bi çok özel hastanede sıkıntı yaşamama rağmen anlaşmalı kurumlarda İbrahim Bey bütün sorularıma yanıt verdi ve hep güler yüzlüydü.
Gamze Demirci- bir yıl önce
Kadın doğum uzmanı gonca hanımve sekteri ece hanım çok güler yüzlü ve gerçekten işini mükemmel yapan birisi teşekkürler.
Efe Sarkaya- bir yıl önce
Düzenli olarak çocuğumu kontrole getirdiğim bu güzel kuruma,bilgi ve uzmanlığına hayran olduğumuz Dr.Zelal hanım’a ve çağrı merkezi personellerine teşekkür ederim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir