Özel İlke Tıp Merkezi İzmir’in Balçova ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel İlke Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Onur, Sarmaşık Cd. No:11/A-B, 35330 Balçova/İzmir

Telefon: +90 232 278 33 33

Hizmet Saatleri: cumartesi, 09.00-12.00- pazar, 09.00-23.30-hafta içi, 08.30-17.00

Özel İlke Tıp Merkezi YOL TARİFİ

Özel İlke Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri
Deniz Bozkurt-
dört hafta önce
Merhaba ben sizlere çok teşekkür ederek başlamak istedim yazıma. İnanılmaz derecede ilğili ve ne yaptığını tam anlamıyla bilen ve tedavim sonuna kadar gidişatımı çok ama çok yakından değerlendiren Genel cerrahi op.dr Halit yetiş hocamıza ve acilde tüm özverili çalışmaları ile bizim her sorunumuzu güler yüzle çözüme ulaştıran acil hemşire Hatice ve Nurcan hanımlara ne kadar teşekkür etsem azdır İyiki semtimizin polikliniği İlkedesiniz ve bizler sizlere emanetiz Saygılarımla A.deniz BOZKURT
Cagri Caglar- bir ay önce
Bugun kız arkadaşım akciğer grafisi çektirirken hiç bir şekilde üzerine mahremiyet ya da hijyen gereği koruyucu kıyafet vermeden, direkt makine ile temas ettirerek bir kadın teknisyenin röntgenini çektiğini belirtti, bu bir kurum ya da kişi hatası mı bilmiyorum ama önemi yüksek bir durum. Aynı şekilde şikayetimi kuruma da ileteceğim.
Serhat İş- bir ay önce
Girişteki personel ve sekreterler çok ilgisizler, doktorlar ise tam tersine çok çok ilgililer. Gerçekten personel seçimi yapamayan ama doktorlar açısından şanslı olan bir kurum.
Gökhan gökhan- iki hafta önce
Ortopedi branşı çok zayıf ve teşhis koyamıyor. Parama ve zamanıma yazık oldu.. ilçe sağlık polikliniklerine gidin daha iyi netice alırsınız
Fatma Ulker- iki ay önce
Dahiliye, psikiyatri ve nöroloji uzmanlarından hizmet alıyoruz. Uzm. Dr. Abdullah Baram, Uzm. Dr. Meltem Seçil, Uzm. Dr. Hasan Ergün üçü de çok tecrübeli doktorlar. Çok memnunuz çok! Abdullah Bey’in ayrılmasına çok üzüldük. İnşallah geri getirirler. Hemsirelerden de çok memnunuz. Alzeimer hastası annemin canını hiç acıtmadan kan alıyorlar. Sonuçlar söylendiği zamanda hazır ediliyor. Göz doktoruna bir kez gitmiştim. Beni azarladı. Bir daha asla kapısını açmadım. Kardiyoloji uzmanı Dr. Mehmet Emin Hocaya arada yolumuz düşüyor. Memnunuz. Diğer branşlarda hizmet almıyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir