Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Muğla Fethiye ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Tuzla, Tuzla Mah., Sadi Pekin Cad, 54. Sokak No:3, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 02526126400

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi YOL TARİFİ

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

Selcuk Polat – bir ay önce
37 yaşında hastayın boğazı şişmiş ateşi 39 derece çıkmış . Ateş düşürücüyü ve serumu acil servis doktoru (nasıl doktor ise) veremedi demek ki anlamamış 😏, dahiliye polikliniğe yönlerdi oradan bi muayene ücreti tabii, ama bu seferki doktor nasılsaa ateş düşürücü vermek gerektiğini bildi kendisini tebrik ederim 🥳, ama bittimi hayır tabiiki oda müşahedeye serum ve ateş düşürücü olması için yönledirdi. Çok şükür ateş düşürücü uygulandı.👏 Toplam sgk anlaşması dahil acil servis 50tl muayane 90 TL serum ve muşahade 100 TL. Böyle oyun olmaz gül gibi devlet hastanesi varken bi daha gelirsem . İki olsun bu uyanıklığınız sonsuza kadar süreceğini mi düşünüyorsunuz elbet bi gün ayağına bi çelme takan olur.
Deniz Dinçer – bir hafta önce
1 ay önce ayağımdan bir operasyon geçirdim. Halluks valgus ameliyatıydı. Çevremde herkes ne kadar zor olduğundan bahsediyordu. Ameliyat sonrası bitmeyen ağrılar ve tekrarlaması gibi sorunlardan bahsettiler. Kendi doktorumun önerisiyle Tanzer Gürcü ile tanıştım. Ne ameliyatta ne de sonrasında anlatıldığı gibi bir sorun yaşamadım. Tek zorluğu 2 ay gibi bir süre üzerine basamayacak olmamdı. 1 ayın sonunda özel ayakkabıyla topuğuma basarak yürüyebiliyorum. Doktoruma ve benimle ilgilenen tüm hastane personeline teşekkür ederim. Gerçekten işlerini çok iyi yapıyorlar.
Nuray Bensimon – 3 hafta önce
Pek adetim olmamasına rağmen bugün bir kez daha, gayet iyi yönetilen bu hastanede işlerimin tıkır tıkır yürümesi, sevgili doktorum, Göğüs hastalıkları Uzmanı Doktor Ziynet Evşen Coşkun’un isabetli teşhisi ve verdiği bir tanecik şurubun sorunumu hemen azaltması ile motive olarak yazıyorum bu yorumu. Teşekkürler Esnaf Hastanesi ve personeli.
heya öyle öyle – 3 hafta önce
Hastanede kaldığımız süreçte güvenlik görevlilerin tavrı yaklaşımı hoş değil.insanlar sizden insanca hizmet alabileimek için hastanenize geliyorlar. Biz sizin tüm kurallarınızı bilmek durumunda değiliz. Siz uyarırsınız biz riayet ederiz.ama uyarmanın adabı, üslubu var. Bir tane daha alternatifiniz olsa inanın müşteri kaybedersiniz. Hoş müşteri diyorum çünkü siz hastalarına müşteri yaklaşımı yapıyorsunuz.
serpil abali – 2 hafta önce
11-27 Ocak tarihleri arasında omuzumdaki sorun nedeniyle hastanenizde 15 seans fizik tedavi aldım ve çok memnun kaldım.Öncelikle fizik tedavi bölümünde işlerin tıkır tıkır işlediğini belirtmeliyim,bir de bölüm çalışanlarının hastalara yaklaşımları beni çok etkiledi,çok teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir