Özel Letoon Hospital Muğla Fethiye ilçesinde hizmet veren bir hastanedir. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Letoon Hospital Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Şehit Hasan, Pazaryeri Mah Süleyman Demirel Bulvarı, Küçükçoban Cad No: 22, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 444 6 112

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Letoon Hospital YOL TARİFİ

Özel Letoon Hospital

Yorumları – Şikayetleri

Dinara Moldabekova – 3 ay önce
Çocuk doktoru için gittik, önce 3-4 kapı arasında çocuğumla beraber bir güzel koşuşturduk sigortayı okuyabilmeleri bakabilmeleri için. Ama tabii ki sigortamız olduğu halde tam ücretle muayene olmak zorunda kaldık. Sigortayı yaptırdığım gün eşimle bu hastaneye gelip sigorta anlaşmamızı gösterip, çocuğumuz bu sigortadan yararlanabilir mi dediğimizde evet tabi ki, ayakta tedavi, muayene olabilir dediydi. Oysa bugün hasta çocuğumla geldiğimde tam ücreti 170 tl ödemelisiniz dedi. Cocuk doktoru Osman beye gittik, öncelikle kayıdımızı yapan arkadaş çocuğumun yaşını yanlış göstermiş, doktor 4,5 yaşındaki çocuğuma fazla gelişmiş, çok fazla kilolu 2 yaşındaki çocuk için dedi)) bir çocuk doktoru olarak 2 yaş ve 5 yaşındaki çocuğu ayırt edememesi çok tuhaftı. Sonra bir güzel bağırdı çocuğun önünde sekreterine aşağıdakilere küfrederek. Neyse kavgaydı, kiloluydu derken 5 dakika geçti. O kadar yol, o kadar para verip geldiğim doktor muayenesi tam 5 dakika sürdü.
süleyman tomaslar – 3 hafta önce
Katarak ameliyatımi ve daha sonrada retina ameliyatimi burada yaptirdim. Tüm hastahane personeline ve özellikle ameliyatlarimi başariyla gerçekleştiren,operatör hasan bey ve ekibine teşekkürler
Hülya Ayan – 6 ay önce
Ömrümde böyle bir özel hastane görmedim . Jiva Beach Resort te konakladığım esnada 06.08.2021 kızımı revire götürdüm , meğer otelin reviri değilmiş .Letoon hastanesininmiş. Daha kapıdan girdim ilk cümle bir özel hastaneye bağlıyız .muayenemiz ücretli dedi .muayene çocuğun gözüne baktı ve bitti . 175 tl .. nakit ödedim .fatura kime kesilecek bilgisini bile istemediler. Zorla bilgileri yazdırdım. Doktor ve hemşire idi sanırım kendileri …Faturamın hem e posta ile hem de aslını adresime gönderileceği söylendi . 4 gün geçti ne e posta nede başka bir şey … paranın alındığına dair bir belge dahi yok . 444 lü telefonlarından arıyorum santralda bir arkadaş sanki mahalle sohbeti ediyor .. faturam gelecekti diyorum ,konuşma aynen şöyle” ben santraldeyim de, o departman yemekte de, ben ileteyim de .. o konularla ilgili değilim deee … ” bu arada de kelimeleri söyleyen santral görevlisi … tamam , ilgili departmana aktarın ” kimse yok hepsi yemekte … saat 12.22 ” tamam otelin yetkili birisine aktarın mesela halkla ilişkiler , cevap” ben santralim ” … peki senin adın nedir .Cevap” ben engelliyim .ismimizi vermek yasak ” .. şikayet edeceğimi anladı .. hastane özetle bu … iyi ki Fethiyede yaşamıyorum .. Yaşasaydım da asla bu hastaneye gitmezdim … Peki ne mi yaptım .. ETS tur aracılığı ile Jiva Beach Resort a gittim. Oteli araduım . Revire bağlattım .. doktor çıktı .. aynı doktormuş .bunu öğrenebilmek için sürekli sorular sormak zorunda kaldım çünkü cevaplar dr tarafından Evet ve Hayır .. faturam gelmedi dedim. o hemşire bugün yok dedi .o işlere ben bakmıyorum dedi … İyi de parayı sana verdim .bilgileri sana verdim … Her personeli sanki özel olarak seçilmiş … Çok özet olmadı ama sizler anlamışsınızdır .
Baki Çam – 2 ay önce
Randevu almak istedik göz için 20 gün sonraya randevu verdıler ,20 günün sonunda geldik , randevu saatımızın 25 dakıka öncesinde geldik ,randevu saatımız 2 saatı gecti hala bekliyoruz. Neden randevulu çalişiyorlar anlamadım.
İlker Veske – 3 ay önce
Eşimi anlaşmalı sigortası olduğu için götürdüm. Hastane tam bir rezalet. Alt katta veznede görev yapan bayan arkadaş kibrinden ve havasından hiç taviz vermiyor. Konuşma şekli resmen insani tersler gibi. Üslubu hiç düzgün değil. Rontgende görevli personelden emar sonucunu cd olarak almak istedim 10 dk sonra dedi . yarim saat oldu cd yok tekrar sorduğumda işinin çok yoğun olduğunu şu anda onla ugrasamiyacagini söyledi. Bu cd nin hastaya verilmesi içinde hastanın başvuru yapması gerekiyormus. Verilen cevaplar böyle. Paranla gittiğin hastanede nerdeyse dayak yemedigin kalıyor. Kimseye tavsiye etmem hastaneyi. Başım belaya girmesin diyorsanız sakin gitmeyin. Ordan çıktığım gibi esnafa gittim helal olsun adamlara her konuda dört dörtlük yardımcı oluyorlar.
Reyhan Gülgü – bir ay önce
Zamanından önce sıram geldi doktorumun ilgisi iyiydi çalışanlar işlerini iyi yapıyorlardı devlet hastanesi gibi hastalar yığıntı halinde değildi evet herşey iyiydi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir