Özel Manavgat Tıp Merkezi Antalya Manavgat ilçesinde hizmet veren bir tıp merkezidir.. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgileri yazımının devamında sizler için derlemeye çalıştık bildiğimiz üzere şehir hastaneleri ülke gündeminde en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır.

Bu hastanelerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak dinlenme salonlarının bulunması ,modern olması, daha  fonksiyonel sağlık tesislerinin olması, nitelikli yatakları ve hasta kapasitesi gibi konulara ön plana çıkmasıdır. Özel Manavgat Tıp Merkezi Hastahaneler.gen.tr sayfasına yapılan hasta yorumlarını şikayetlerini incelediğinizde geniş ve donanımlı olan bu hastanenin ulaşımının kolay olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca hastane içerisinde gerek danışman ve hasta kayıt yerlerinde yapılan yönlendirme gerekse de yerde olan işaretler yada tabelalar sayesinde istenilen yerin kolaylıkla bulunabildiği yapılan yorumlar arasında.  internet sayfasından hastaneye nasıl gidilir? Laboratuvar ve radyoloji sonuçları, hekimler, doktor çalışma çizelgesi ve randevu almak gibi birçok konuda kolaylıkla bilgi sağlayabilirsiniz. Bu hastane ile ilgili detaylı bilgi için hastaneyi ziyaret edebilir, yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Çağlayan, Şelale Cd. Üzeri, 07600 Manavgat/Antalya

Telefon: +902427422020

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir

Özel Manavgat Tıp Merkezi  YOL TARİFİ 

Özel Manavgat Tıp Merkezi

Yorumları – Şikayetleri

Zehra ŞAHİN – bir ay önce
Normal muayne için geldiğimizde çok memnun kalmıştık hizmet ve personellerin güleryüzlülüğünden göz lazer çizimi düşünüyoruz yapıyorlarmı acaba onu bilmiyoruz
Ramazan Akavci – ay önce
Ben Ramazan Geçen Hafta Gözümden iğne yaptırdım Allah Razı Olsun Dr.özgur beyden 1 gün önce aradılar bilgi verdiler ertesi gün iğneyi yaptırdım Teşekkür ederim Dr.berkay bey ve ekibine iyi ki varsınız yoksa antalyaya gidip rezil olacaktım Herkeze Tavsiye ediyorum
Hatice Uğur – 6 ay önce
Ya acaba telefonla bilgi randevu için aradığımızda telefon çalıp çalıp açıldıktan sonra suratımıza kapatılıyor . Eğer telefonlara bakilmayan bir süre varsa bu belirtilmeli ama maalesef o da yok. Bu nasıl bir durum acaba yetkili biri açıklık getirebilir mi?
Arzu Kasap – 4 ay önce
Bugün oğlum göz muayenesi oldu. İlgi ve yaklaşımları çok güzeldi. Dr.Berkay Bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim.
mustafa hamdi sarıdaş – 6 ay önce
annemi katarakt ameliyatına getirdik ve çok pişman oldum..yaşlı insanları koyun gibi sıralamışlar saatlerce bekletiyorlar.. hastane değil ticarethane olmuş..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir