VM Medical Park Bursa Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.VM Medical Park Bursa Hastanesideneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

VM Medical Park Bursa Hastanesi, yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 Adres:Kırcaali, Fevzi Çakmak Cd. No:76, 16220 Osmangazi/Bursa

Telefon:444 4 484 

Hizmet Saatleri:24 saat hizmet vermektedir

VM Medical Park Bursa Hastanesi

Yorumları-Şikayetleri

ERDEM DUYGU – bir ay önce
Oğlumuzun okulda yaşadığı ufak bir kaza sonucunda kolundaki kemiğin içinde kist olduğunu öğrendik ve tavsiye üzerine Bursa Medical Park Hastanesine Doç. Dr. Murat SAYLIK’ın yanına geldik. Randevumuz olmadığı halde asistanı Elif Hanım ile görüşerek hemen bizleri kabul ettiler. Oğlumuz hastalığı ile ilgili bana ve eşime en ufak ayrıntıya kadar bilgi vermesi ve binde birlik ihtimali bile değerlendirmesi Sayın Doç. Dr. Murat SAYLIK’a olan güvenimizi kat kat artırdı. Gerçekten işinin ehli olduğunu hissettirdi. Asistanı Elif Hanım işini severek yaptığını, gerek iş takibi ile gerekse bizlere verdiği değer ile kat kat hissettiriyor. Oğlumuzun hastalığının başından, ameliyatı ve ameliyat sonrası bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şahsım, eşim ve oğlum adına başta Doç.Dr. Murat SAYLIK’a, asistanı Elif Hanıma ve tüm Medicak Park Hastanesi çalışanlarına teşekkürlerimizi bir borç biliriz. İyi ki varsınız.
Semra Kangal – bir ay önce
Son 3yıldır Annemin kalp kapakçığı ve kalbe giden damarının değişmesi gerektiği götürdüğümüz Dr’lar tarafından söylemişti. Fakat Annemin Astım bronşit ve Şeker hastalığı olduğu için riskli bir ameliyat olacağı belirtilmiş bu durumdan dolayı bir türlü cesaret edemememiştik. Tavsiye üzerine Prof. Dr. Osman Tiryakioğlu’na Annemi muayene ettirdiğimizde hemen ameliyat olması gerektiğini Annemin yaşamadığını yaşam kalitesinin çok düşük olduğunu belirterek öyle bir güven verdi ki bize. Hemen karar verdik. Annem ameliyata alındığında içim o kadar rahattı ki. Bütün komplikasyonlar beklediğimiz gibi yani normal seyrinde devam etti.1 haftada annem hastaneden taburcu oldu. Osman Bey ve ekibine, yoğun bakım hemşiresi Melek Hanım ve isimlerini bilmediğim birçok görevli hemşirelere, hasta bakıcılara gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.
Omer Varol – 4 gün önce
Medical Park Bursa hastanesi kentin yoğun bir yerinde ve trafik çok yoğun. Ulaşım Cok zaman alıyor ve zaman kaybediliyor. Kalitesinde fazla sorun yaşamadım. Hekimleri oldukca kaliteli ve bilgili ayrıca ilgili ve yardımcı sağlık personeli, teknisyenler, laboratuar personeli, kan alma, radyoloji teknisyenleri, hizmetliler, hepsi güler yüzlü çalışkan ve ilgililerdi Doktorlardan özelllikle estetik cerrahi uzmanı op Dr Sinan Kayadan aldığım hizmet mükemmeldi. Bilgili, İlgili yetenekli ve hastasının takibi hiç aksatmadan yapıyor. Çokk teşekkür ederim
Muhammed Tasdelen – bir hafta önce
Hastane özel hastaneler seviyesine göre biraz atıl. Duvarları kirli, otoparkin orada asansörü beklemek çile. Baktım gelmedi yürüyerek merdivenlerden çıktım. Ayrıca ilk defa özel hastaneye ait otoparka ücret ödüyorum. Ne saçma bir durum. Bu bile başlı başına durumun ne kadar acınası olduğunu gösteriyor. Eee tabi siz bu ücret durumunu da otopark girişine de yazmamışsınız. Çıkarken hemen orada şipşak 15 TL alıyorlar. Allah devletimizin hastanelerine zeval vermesin diyorum. gittiğimiz doktor ilgili olsa da sizin bu basit hareketlerinizden ötürü bir puan yeter.
Dilara Kızılçay – 6 gün önce
Annemin tedavisi sürecinde acil doktorumuzun hızlı yönlendirmesi, dahiliye uzmanımız Dr. İsmail beyin ilgisi ve özellikle hemşire ekibinin yoğun emeği, güleryüzü ve desteği ile çok hızlı iyileşme sürecine geçtik, kıymetli sağlık ekibine çok teşekkür ederiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir