Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi Bursanın Yıldırım  ilçesinde hizmet veren bir sağlık kuruluşudur.Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi deneyimli sağlık çalışanı ekibi, multidisipliner tanı ve tedavi yaklaşımı, modern tıp teknolojileri ,gelişmiş tanı ve tedavi yöntemleri ile herkese prestijli ve donanımlı sağlık hizmeti sunmaktadır.

Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi, yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara hizmet veren uluslararası standartlarda tam teşekküllü bir hastanedir. Ücretli bir şekilde sağlık hizmetleri alınabileceği gibi sosyal güvenlik kurumu gibi kurumların desteği ile de ücretsiz sağlık hizmetleri sağlanabilmekte ve hastalar güvenle tedavi olabilmektedir. Diğer birçok hastane gibi yataklı servislerin yanında 7/24 başvurabileceğiniz acil servisi de bulunmaktadır. Bunun yanında yataklı servislerinde hem hasta konforu hem de refakatçisinin rahat etmesi için dizayn edilmiş odası açılabilen koltuğu televizyon ve dilerse misafirlerin kullanabileceği sıcak su ve banyo imkanları da bulunmaktadır. Senelerdir  herbiri kendi alanında gelişmiş sağlık ekibi üyeleri güler yüz güven ve nitelikli hizmet vermektedir. Eğer siz de bu hastaneden hizmet aldıysanız aşağıdaki yorum yazma kısmından düşüncelerinizi ve fikirlerinizi paylaşıp bu hastaneden hizmet alacak başka insanların da bilgi edinmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlıklı günler dileriz..

 

 Adres: Arabayatağı, Özel MEDICABIL Yıldırım Hastanesi No. 326, Ankara Yolu Cd., 16290 Yıldırım/Bursa

Telefon: 444 8 112

Hizmet Saatleri: 24 saat hizmet vermektedir.

Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi YOL TARİFİ

 

 

Özel Medicabil Yıldırım Hastanesi

Yorumları – Şikayetleri

İbrahim Dadas – 2 hafta önce

Eksi bin puan olsa keşke bu hastaneye sakın gitmeyin. KBB ye boğaz ağrısı, ateş, vucut ağrısı, öksürük şikayeti ile eşimi götürdüm birsürü test aldılar boğazdan ultrason dahil, dünya paramı aldılar. Meğerse eşim kovit olmuş, eşime kovit testi yapıldı sanarken meğer domuz gribi testi yapmışlar. İleri zekalılar ondan bana ve 90 yasında babama bulaştı. Dava para koparmak öyle mi? Hesap vereceksiniz hemde yargı önünde…

Sinan Başdaş – 3 hafta önce

Uzm.Dr.Mehmet Şimşek hocamız kesinlikle işinde bir numara ve yaklaşımı ilgisi son derece memnun bırakıyor rahat ve güvende hissettiriyor. Daha önce bir çok sefer akne problemi için doktora gitmiştim ama iyi ki en son Mehmet hocam karşıma çıktı doğru ve hızlı teşhisle sağlığıma kavuştum.

İşletme sahibinin cevabı – 3 hafta önce

Sayın ilgili; Memnuniyetiniz bizleri onurlandırmış olup; geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Mehmet Yılmaz – 1 ay önce

Butik bir hastane işinizi hemen hızlıca halledebiliyorsunuz, ben cildiye ve ortopedi doktorlarına muayene oldum. Çok memnun kaldım.

İşletme sahibinin cevabı – 1 ay önce

Sayın ilgili; Memnuniyetiniz bizleri onurlandırmış olup; geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Fikriye Sentürk – 1 yıl önce

Çocuk doktoru Aydın Tunç 5 torunumun da doktoru ve kendisinden fazlasiyla memnunuz. Aydın Bey’in tavsiyesi üzerine Genel Cerrahi doktoru Mustafa Narmanli’ya geldim. Fıtık için ameliyata alındım ve ameliyat esnasında farklı sağlık problemlerim olduğuda farkedildi. Çok tehlikleri ve beş saat süren bir ameliyat geçirememe rağmen orada yapılan işlemler oldu ve patolojiye gönderildi. Bu kadar dikkatli ve özenli çalışan başta doktorum ve hemşirelere çok ama çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. Hasta hakları sorumlusu değerli Özge Hanım talebim üzerine beni odamda ziyaret etti ilgisi ve özverili çalışması için kendisine de sonsuz teşekkürlerimi ilerliyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir